Książka religijna na żywo i w internecie. Zbliżają się Ogólnopolskie Targi Wydawców Katolickich 2022

Już tylko kilka tygodni pozostało do XXVII Targów Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 29 września – 2 października w Arkadach Kubickiego i w Ogrodach Zamku Królewskiego (Plac Zamkowy 4, Warszawa).

Targi w Warszawie od ponad ćwierćwiecza stanowią najważniejsze krajowe wydarzenie dedykowane publikacjom o tematyce religijnej. W ostatnim okresie stały się również kluczowym momentem w realizowanym przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich jedynym o takiej skali w Polsce projekcie promującym książki religijne pod nazwą Ogólnopolskie Targi Wydawców Katolickich.

Na przełomie maja i czerwca SWK zaprezentowało bogatą ofertę literatury pięknej, modlitewników, poradników rozwoju duchowego, publikacji o tematyce historycznej, a także książek dla dzieci i młodzieży podczas jednego z ważniejszych krajowych spotkań z książką w naszym kraju, czyli Targów Książki w Warszawie, a już kilka dni później gościło w Kielcach podczas XXIII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

Jednocześnie Stowarzyszenie prowadzi intensywne prace nad realizacją planów związanych z tegoroczną edycją OTWK – nowatorskiego konceptu popularyzującego dobrą książkę religijną i Dobre Słowo. Już dziś możemy zapowiedzieć mocne internetowe akcenty w kolejnych miesiącach. Szczegółowe informacje na ten temat będą sukcesywnie pojawiać się na profilu Targów w serwisie Facebook oraz w serwisie You Tube.

Warto także nadmienić, że w listopadzie SWK zorganizuje XXIII Targi Wydawców Katolickich w Lublinie, a wcześniej, bo już w październiku zaprezentuje się także podczas Międzynarodowych Targów w Krakowie (27-30 października). Ostatnim akcentem wystawienniczych w ramach projektu będzie obecność oferty SWK podczas 30. edycji Targów Książki Historycznej (24-27 listopada). Jednak aż do ostatnich dni br. trwała będzie również internetowa odsłona „Ogólnopolskich Targów Wydawców Katolickich (Święto Dobrej Książki) 2022”.

Zapraszamy na: 
www.swk.pl
Targi Wydawców Katolickich | Facebook

Książka religijna na żywo i w internecie. Zbliżają się Ogólnopolskie Targi Wydawców Katolickich 2022

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao