Nowy konkurs dla klientów indywidualnych Enei

W najnowszym konkursie pod hasłem „Klik, Klik, Hurra” do wygrania jest 10 smartwatchów HUAWEI Watch GT 2e. Konkurs przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, którzy w okresie od 1 do 29 lutego 2024 r. zdecydują się na zawarcie umowy zakupu energii elektrycznej w ramach ofert ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Pomoc IT. Umowa musi być zawarta poprzez eBOK lub eFormularze.

Do zimowego konkursu Enei „Klik, Klik, Hurra” mogą przystąpić klienci indywidualni, którzy w okresie od 1 do 29 lutego 2024 r. zdecydują się i podpiszą umowę na zakup energii elektrycznej w ramach ofert ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Pomoc IT, poprzez jeden z dwóch zdalnych kanałów kontaktu: eBOK lub eFormularze. Szczegóły dotyczące cen energii, dodatkowej miesięcznej opłaty handlowej oraz warunków korzystania z oferty ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Pomoc IT, z którymi klient powinien się zapoznać przed zawarciem umowy, dostępne są na stronie www.enea.pl.

By wziąć udział w konkursie, należy ułożyć hasło promujące rożne formy spędzania zimowych wakacji i zarejestrować swoje zgłoszenie, wypełniając formularz znajdujący się na stronie enea.pl/konkurs. Te dwa kroki wystarczą, by zagrać o nagrody, którymi są smartwatche HUAWEI Watch GT 2e. Nagrodzonych zostanie 10 osób.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie enea.pl/konkurs. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona do 27 marca na stronie enea.pl/konkurs. Wszyscy zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej w ciągu pięciu dni od dnia ogłoszenia wyników.

Nowy konkurs dla klientów indywidualnych Enei

« 1 »
TAGI:

reklama

reklama

reklama

reklama