Duchowa Adopcja Małżeństw w kryzysie. Dołącz do nowej inicjatywy!

W Niedzielę Bożego Miłosierdzia rusza nasza nowa inicjatywa: Duchowa Adopcja Małżeństw w kryzysie (DAM)

Najprościej mówiąc Duchowa Adopcja Małżeństw DAM - to inicjatywa online, która ma na celu zapewnić duchową pomoc małżonkom w postaci modlitwy - poprzez skojarzenie dwóch par małżeńskich, z których jedna prosi o modlitwę, a druga modli się na mocy sakramentu małżeństwa. Do udziału w tym dziele, zapraszamy również pojedyncze osoby, którzy będą potrzebni jako wstawiennicy.

Wierząc w to, że inicjatywa na obecne czasy jest niezbędna, zwracamy się już dziś, z zaproszeniem/prośbą do:

  • Kapłanów o ofiarę Mszy Św (min. raz w mies.) w intencji dzieła DAM, wszystkich Małżonków w kryzysie oraz ochronę dla tych, którzy będą się modlić. 

(Miejsce w którym będzie odprawiana Msza Św, zostanie oznaczone, za zgodą, na oficjalnej mapie strony internetowej (www.adopcja.malzenstw.com/pl).

  • Wspólnot i całych parafii; aby włączyć się w: 

a/ adopcję modlitewną małżonków – Potrzebujemy bazy modlitewnej, zanim oficjalnie wystartujemy w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, aby zapewnić szybką i skuteczną pomoc wielu potrzebującym małżeństwom.

b/ stałą Mszę dla małżeństw w kryzysie

c/ inną inicjatywę poszerzającą zasięg projektu, np. poprzez zaproszenie naszej Wspólnoty Małżeństw na konferencję, aby opowiedzieć więcej o inicjatywie Duchowej Adopcji Małżeństw w kryzysie LUB

d/ dołączenie do stałego zespołu osób „obsługujących” inicjatywę DAM.

Pragniemy dotrzeć do osób w całej Polsce. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie i promocję naszej inicjatywy. Docelowo chcemy przetłumaczyć stronę na kilka języków, aby to dzieło ratunku dla małżeństw – mogło dotrzeć do najodleglejszych zakątków świata. Może jesteś tłumaczem i chciałbyś ofiarować swoją pomoc w tym zakresie?

Możesz ofiarować Mszę Św, modlitwę, inną formę pomocy przy tym dziele miłosierdzia dla Małżeństw

Napisz do nas:

dam.modlitwe@gmail.com


Organizator

Duchowej Adopcji Małżeństw w kryzysie:

 www.wspolnotamalzenstw.pl

 

« 1 »

reklama

reklama

reklama