Musimy stanąć do walki o życie. W czwartek Marsz w Obronie Dzieci

Już w czwartek, 11 kwietnia w sejmie odbędzie się debata nad czwartym projektami ustaw, które mają pozwolić na zabijanie dzieci w łonach matek nawet do końca ciąży. Mamy moralny obowiązek stanąć do walki o życie i przeciwstawić się planom polityków i aktywistów aborcyjnych, którzy dzieci w łonach matek nazywają „pasożytami” przeznaczonymi do likwidacji.

W czwartek, 11 kwietnia Fundacja Pro-Prawo do Życia organizuje w Warszawie marsz w obronie dzieci, który zacznie się Mszą Świętą w kościele Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu o godzinie 15:00. Po Mszy Świętej o 16:00 zgromadzimy się pod pomnikiem Kopernika, a następnie przez centrum Warszawy przejdziemy pod Sejm.

Projekt zakłada wprowadzenie aborcji na życzenie do końca 12 tygodnia ciąży bez ograniczeń, a przy podejrzeniu wad dziecka do końca ciąży.

Dalej idzie projekt Lewicy, która chce aborcji na życzenie praktycznie do końca ciąży. W innym projekcie Lewica domaga się wprowadzenia bezkarności wszystkich zamieszanych w proceder aborcyjnego mordowania dzieci – handlarzy środkami poronnymi, osób, które nakłaniają do aborcji a także tych, którzy aborcje wykonują. Z mocy prawa mordercy mają być bezkarni.

Donald Tusk zapowiedział także, że każdy przypadek odmowy aborcji będzie badany z urzędu przez prokuraturę, a minister Leszczyna zdrowia Izabela Leszczyna mówi:

„Zmienimy przepisy w umowach. Będzie z nich wynikać, że podmiot leczniczy nie ma sumienia. Kierownik musi zapewnić pacjentce terminację ciąży zgodnie z polskim prawem w swoim szpitalu. Inaczej ten szpital straci kontrakt".

Gdzie dzieci w łonach matek nie mogą czuć się bezpiecznie, tam nikt nie może czuć się bezpiecznie. Pogarda dla życia najmniejszych i najbardziej bezbronnych ludzi musi w konsekwencji doprowadzić do odebrania prawa do życia wszystkim ludziom. Jak mówiła Matka Teresa z Kalkuty:

„Jeżeli matce wolno zabić własne dziecko, cóż może powstrzymać ciebie i mnie, byśmy się nawzajem nie pozabijali?".

Jeżeli nie będziemy reagować, aborcyjna koalicja premiera Tuska bez większych problemów będzie mogła wprowadzać mordercze prawa i zmuszać szpital, lekarzy, pielęgniarki i położne do mordowania dzieci.

Fundacja udzieli wszelkich informacji i pomocy wszystkim, którzy będą chcieli przyjechać do Warszawy na Marsz. Aby organizatorzy mogli sprawnie przeprowadzić Marsz, a uczestnicy otrzymywali aktualne informacje należy zarejestrować się na stronie internetowej: https://stronazycia.pl/marsz-w-obronie-dzieci/

« 1 »
TAGI:

reklama

reklama

reklama

reklama