Dialogi z abp. Markiem Jędraszewskim

Metropolita Krakowski zaprasza 15 marca na spotkanie, którego temat brzmi: „Spowiedź i kierownictwo duchowe a psychika człowieka".

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 marca, o godz. 20:15 w kościele św. Brata Alberta, os. Dywizjonu 303 nr 63.

„Dialogi” to cykl tematycznych spotkań Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego z wiernymi, ale także ze wszystkimi zainteresowanymi. To okazja do rozwiania wątpliwości i lepszego poznania Kościoła oraz jego Pasterza. Spotkania rozpoczynają katechezy na wybrany w danym miesiącu temat, następnie Arcybiskup Metropolita odpowiada najpierw na nadsyłane wcześniej pytania, a potem na pytania zadawane „na żywo”.

Pytania można przesyłać korzystając z formularza na stronie: www.dialogi.pl

W roku 2018 „Dialogi” odbywają sie w kolegiacie akademickiej Świętej Anny (ul. Św. Anny 11) oraz w czterech wybranych kościołach Krakowa: Świętego Brata Alberta (os. Dywizjonu 303 nr 63), NMP z Lourdes (ul. Misjonarska 37), MB Różańcowej (Piaski Nowe, ul. Nowosądecka 41) oraz Bazylika oo. Dominikanów (ul. Stolarska 12).

Kolejne spotkanie będzie miało miejsce 19 kwietnia, godz. 20:15, w kolegiacie św. Anny, ul. Św. Anny 11, a jego temat brzmi: „Powołanie. Jak rozeznać?"


Źródło: Joanna Adamik, Archidiecezja Krakowska; www.dialogi.pl

www.dialogi.pl

www.kolegiata-anna.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama