Papież do dzieci z wrocławskiej Kliniki Onkologicznej

Nie ma takich trudności życiowych, których nie można by było przezwyciężyć. Nie traćcie odwagi - mówił Papież do dzieci chorujących na raka z kliniki onkologicznej we Wrocławiu.

Nie ma takich trudności życiowych, których nie można by było przezwyciężyć. Zwycięstwo dla każdego oznacza coś innego: każdy zwycięża na swój sposób, ale jest ono ideałem, horyzontem, do którego trzeba podążać. Nie traćcie odwagi – to słowa Papieża skierowane do dzieci chorujących na raka z kliniki onkologicznej we Wrocławiu.

W zaimprowizowanym przemówieniu Franciszek przyznał, że ich życie jest trudne. Muszą się leczyć, zwyciężyć chorobę lub z nią żyć. Ale nie są sami, bo wokół siebie mają wiele osób, które im pomagają, a także anioła stróża.

Niech anioł stróż was strzeże i prowadzi do zwycięstwa

“Każdemu z nas Pan dał anioła stróża, który nam towarzyszy od dzieciństwa do starości. Pan go dał, aby pomagał nam w życiu. Każdy z was ma swojego – mówił Ojciec Święty. - Nauczcie się z nim rozmawiać, aby was ochraniał, dawał siłę i prowadził was w życiu zawsze do zwycięstwa.”


Źródło: www.vaticannews.va

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao