Betlejem w Warszawie

Ponad 30 najpiękniejszych kolęd i pieśni bożonarodzeniowych z różnych stron świata w nowych i oryginalnych aranżacjach wykonają wielkie gwiazdy polskiej estrady.

Organizatorzy wyjątkowej trasy koncertowej Betlejem w Polsce zapraszają na pierwszy koncert, który odbędzie się już 21 stycznia 2017 o godz. 18:00 w Hali Torwar w Warszawie. Wystąpią: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O.  

Wokalistom będzie towarzyszyć chór, czyli… około 100 tysięcy widzów, którzy podczas koncertów oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Będzie ono rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez ponad 2 godziny – tyle, ile trwać będzie każdy z koncertów.

„Podczas trasy koncertowej Betlejem w Polsce 2016/2017 stworzymy wielką wspólnotę wiary i klimat międzyludzkiej bliskości.” – zachęcają Organizatorzy. „Zbuduje go nie tylko muzyka na najwyższym światowym poziomie i wspólne śpiewanie. Umocni je także czas dedykowany innym – bliższym i dalszym – uczestnikom koncertu. Każdy z nas, kto przyjdzie na koncert, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. Połamiemy się nim, składając życzenia tym wszystkim, którzy pojawią się na kolejnych przystankach trasy koncertowej, by razem świętować Boże Narodzenia i kultywować jego piękną, polską tradycję. Podczas koncertu usłyszymy – jako obywatele miast i członkowie lokalnych społeczności – życzenia od świeckich i duchownych włodarzy miast.”

Koncerty „Betlejem w Polsce” to doskonała okazja do spotkania się w centrach naszych miast, by śpiewająco radować się z pięknego czasu Bożego Narodzenia. By podzielić się tą radością z innymi. By „Głodnych nakarmić”, bowiem dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych.

Bilety w cenach od 40 do 80 zł dostępne na: bilety24.pl oraz w zainteresowanych parafiach

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Patronat:

Konferencja Episkopatu Polski

Kardynał Kazimierz Nycz – Metropolita Warszawski

Arcybiskup Henryk Hoser SAC – Biskup Warszawsko-Praski

Telewizja Polska

Więcej informacji na temat trasy koncertowej: www.betlejemwpolsce.pl

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao