O bezdomności w każdym z nas...

"Różnica" to projekt, który zachwyca zarówno najwyższą artystyczną jakością obrazów, jak i psychologicznym wymiarem pojawiających się w nim historii. Wobec tego dzieła trudno przejść obojętnie!

"Różnica" to projekt, który uczy nas czym jest prawdziwa bezdomność. Bezdomność bowiem to nie brak materialnego domu. To coś co może być bliżej Ciebie niż myślisz. Bezdomność to przede wszystkim brak relacji. W tym kontekście każdy z nas może być bezdomny. Ile znasz osób, które mają problemy w relacjach z najbliższymi osobami? Ile z nas żyje w ciągłym strachu, że straci pracę, zdrowie, pieniądze, wszystko... Gonimy za materią tracąc to, co najcenniejsze. RELACJE.

Książka Jacka Hajnosa "Różnica" to najbardziej cenna i wartościowa cegiełka, jaką możesz zakupić pod budowę domu: dosłownie i w przenośni. Dosłownie, bo sprzedaż książki wspiera działalność Wspólnoty Betlejem - jednej z najbardziej skutecznych organizacji walczących z bezdomnością. Twój zakup rozbudowuje dom dla prawdziwych ludzi.

A w wymiarze ponadmaterialnym poznanie treści książki będzie dla Ciebie najlepszą inwestycją w Twój własny "dom", który sam sobie budujesz inwestując w trwałe relacje.

Więcej informacji: www.projektroznica.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama