Kraków: Promocja filmu o sile modlitwy różańcowej

Dzięki zaangażowaniu 3000. darczyńców Stowarzyszenie Rafael kończy pracę nad filmem „Teraz i w godzinę śmierci”, który opowiada o sile różańca. Twórcy filmu zapraszają do wsparcia akcji promocyjnej.

Celem filmu „Teraz i w godzinę śmierci” jest dotarcie z wiedzą o Różańcu do jak największej liczby osób, by udowodnić siłę tej modlitwy, która pomaga rozwiązać problemy, również te wagi światowej. Różaniec to sposób na zło – sposób, który otwiera Niebo i pomaga zmieniać nasze życie na lepsze. Stoi za nim ogromna liczba niesamowitych historii, obok których nie można przejść obojętnie.

Dzięki zaangażowaniu 3000. darczyńców Stowarzyszenie Rafael kończy pracę nad filmem.

Realizacja zdjęć trwała 70 dni. Ekipa filmowa odwiedziła 4 kontynenty i 9 krajów. Reżyserami są uznani polscy dokumentaliści Mariusz Pilis oraz Dariusz Walusiak. Około 100 minutowy film będzie przygotowany do dystrybucji kinowej, telewizyjnej, DVD i VOD.

Kolejnym celem jest szeroka promocja filmu. Zapraszamy do włączenia się do akcji „Wielka Zmiana”, która przez najbliższe dwa tygodnie zbiera pieniądze na budżet promocyjny. Więcej informacji na www.WielkaZmiana.pl

Każda wpłacona na konto Stowarzyszenia Rafael złotówka zostanie wykorzystana na promocję filmu. Przykładowo, planowana kampania reklamowa w Internecie daje przełożenie: 1 PLN = 100 osób, które usłyszą o filmie. To pokazuje jak ważny jest każdy gest wsparcia dla inicjatywy.

Stowarzyszenie Rafael, istnieje od 2002 roku i ma swoją siedzibę w Krakowie. Jego celem jest aranżowanie i wspieranie dzieł ewangelizacyjnych oraz służących krzewieniu postaw chrześcijańskich. Stowarzyszenie działa non-profit. Ewentualne zyski będą przeznaczone na kolejną produkcję.

Chętnych do wsparcia zapraszamy tutaj: http://wielkazmiana.pl/pomagam/

Stowarzyszenie potwierdza, że każdy darczyńca, który podał adres e-mail otrzyma zestawienie potwierdzające na co pieniądze zostały wydane.


Źródło: Andrzej Sobczyk, Gloria24.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama