Spektakl "Mój syn, Maksymilian" w reżyserii Marcina Kwaśnego w Teatrze Oratorium

Salezjanie zapraszają na opowieść o roli Matki Bożej w życiu Św. Maksymiliana Kolbego oraz Jego Matki Marii Kolbowej, a także o niezwykłej relacji łączącej ich oboje.

 Prapremiera odbyła się 25 listopada 2016 r. na scenie Teatru Oratorium przy Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie. Od listopada ub. roku spektakl jest grany przy nadkompletach widzów, Wykonawcy po każdym przedstawieniu otrzymują brawa na stojąco. W lipcu 2017 r. spektakl został zagrany w Niepokalanowie.

Najbliższy spektakl: 16 września (sobota) godz. 19.00 w Teatrze Oratorium, ul. Kawęczyńska 53

Rezerwacja biletów: 501-150-379

odbiór biletów najpóźniej 30 minut przed spektaklem

TEATR ORATORIUM przy Bazylice NSJ przy ul. Kawęczyńskiej 53 w Warszawie ma grono stałych widzów. Rozpoczął swoją działalność dwa lata temu, z inicjatywy aktora, który poszukiwał sceny na realizację projektu teatralnego. I tak w październiku 2015 roku za sprawą Jarosława Witaszczyka (dyrektora artystycznego Teatru) oraz ks. Sławomira Szczodrowskiego (kierownika Oratorium im. św. Jana Bosko przy Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie) powstał Teatr.

Gośćmi salezjańskiej sceny są amatorskie i profesjonalne grupy teatralne, wokalne i muzyczne. Teatr na stałe współpracuje z: Fundacją Chrześcijańskie Granie, Radiem Warszawa, Fundacją Między Słowami, Trupą Teatralną Meandry, Duszpasterstwem Akademickim św. Anny oraz Radą i Zarządem Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

poinformuj.opoka.org.pl / oratorium.waw.pl

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao