KIDS Gospel Joy - najmłodszy zespól gospel w Polsce wydaje pierwsza płytę!

KIDS Gospel Joy to młodszy brat istniejącego od 20 lat Gospel Joy. To zespół wspaniałych dzieciaków, które połączyła pasja do śpiewania.

Ich pierwsza płyta „Powołani” ukaże się już jesienią tego roku a koncert inaugurujący wydanie płyty odbędzie się 25 listopada 2017. Album CD oraz DVD to podsumowanie ich pracy od początku działalności, czyli od stycznia 2010 roku.

Kids Gospel Joy już dwukrotnie nagrywał swoje utwory na koncertach LIVE. Pierwszy w grudniu 2010 roku i kolejny w grudniu 2016. Jednak dopiero teraz oba nagrania doczekały się światła dziennego i pojawią się na płycie, która będzie zwieńczeniem obu występów.

„Nasi najmłodsi uwielbiają te muzykę, do której nogi aż same rwą się do tańca, a ręce do klaskania, co wspaniale widać i słychać. „Powołani” to nic innego jak niesamowita, niekończąca się energia, suma wspaniałych głosów oraz aranży muzycznych” – Agnieszka Górska – Tomaszewska założycielka i dyrygent.

Materiał z 2010 roku zarejestrowany został podczas koncertu LIVE na terenie MTP w Poznaniu, natomiast z grudnia 2016 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.

Źródło: Beata Wrona, gospeljoy.pl/kids

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama