African Music School: Już jest! Teledysk do Symfonii Afrykańskiej o miłości i pokoju

Powstał piękny i pełen radości teledysk do Symfonii Afrykańskiej - Symfonii Pokoju. To iskra ogromnej nadziei w kraju tak bardzo skrzywdzonym przez wojnę. Wzruszające przesłanie dla świata.

O tłumaczenie słów Symfonii poprosiliśmy o. Benedykta Pączkę OFMCap, pracującego na misji w Republice Środkowej Afryki i  wkładającego ogrom serca w projekt African Music School.

- Chcemy Wam zaśpiewać piosenkę o miłości i pokoju. Cieszmy się z tego, co mamy - śpiewają uczniowie African Music School - Otwórzmy nasze oczy, otwórzmy uszy i nasze serce. Mamy księżyc, mamy słońce, mamy wiatr, mamy deszcz, uśmiech i łzy i nic poza tym wielkiego. Jesteśmy razem i to dla pokoju. Nie zabijamy, jesteśmy braćmi, przekształcamy hałas wojny w melodię pokoju. W miejsce walk - idźmy do szkoły. W miejsce zabijania - studiujmy po prostu. Uczymy się muzyki, aby Wam zaśpiewać... W miejsce walk - jedni naprzeciw drugim - nauczmy się modlić razem...

O African Music School pisaliśmy już wiele razy na opoka.news. Szkoła Muzyczna w Republice Środkowej Afryki to wielka szansa dla dzieci i młodzieży tego kraju.

Wciąż można wspierać projekt, kupując w tym celu nutki. Szczegóły na stronie: www.tamtamitu.pl


Symfonia Afrykańska:

Muzyka / Kompozycja: Marcin Gumiela

Śpiew: African Music School

źródło: br. Benedykt Pączka OFMCap, African Music School

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao