Duch Święty na Woodstocku

Jak to jest opowiadać fanom muzyki rockowej o Jezusie Chrystusie? Z jakimi nadzwyczajnymi sytuacjami spotkali się świeccy ewangelizatorzy na Przystanku Jezus?

- Co roku duchowni, świeccy ewangelizatorzy i siostry zakonne przyjeżdżają na ten festiwal, by powiedzieć ludziom, że Bóg ich kocha i żeby podzielić się doświadczeniem swojej wiary - mówiła Woodstocku, ewangelizatorka ze wspólnoty Woda Życia, która kolejny raz wybiera się na Przystanek Jezus.

- Relacji z Panem Bogiem można doświadczać na co dzień. Wydarzenie, które mnie do tego zmotywowało, było moje osobiste spotkanie z Jezusem. Kiedy doświadczyłam Jego miłości, poczułam, że bardzo chcę się tym dzielić. Woodstock to był element mojej drogi - dodała.

- W czerwcu straciłem tatę. W momencie, kiedy pojechałem na Przystanek Jezus Bóg przysyłał mi takie osoby, które były po stracie siostry, męża, dziecka. Obecność Jezusa powodowała, że mogłem innym dawać nadzieję. Duch Święty mnie prowadził w tym wszystkim - opowiadał Krzysztof Miazga.

- Owocem rozmowy z pewną dziewczyną było to, że zobaczyłam ją następnego dnia na naszym polu, kiedy szła do spowiedzi. Byłam bardzo wdzięczna, że mogłam też to zobaczyć - wspominała Małgosia.

Źródło: Salve TVChrześcijańska Telewizja Internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej

« 1 »

reklama

reklama

reklama