Już dziś premiera utworu "Gloria" - TGD feat. Cerekwicka, Moś, Badach, Szcześniak

Prezentujemy teledysk nowego utworu TGD "Gloria", który zwiastuje kolejną trasę koncertową "Kolędy świata". Zapowiada się wspaniała muzyczna i duchowa uczta.

Nowy singiel „Gloria” promuje trasę koncertową „Kolędy świata: TGD + Goście”, zaplanowaną na styczeń 2019.

Będzie to kolejna muzyczna podróż z najpiękniejszymi kolędami oraz pastorałkami z obu płyt zespołu TGD: „Kolędy świata” oraz „Kolędy świata 2”.

W nagraniu utworu wzięli udział wspaniali artyści: Kasia Cerekwicka, Kasia Moś, Kuba Badach, Mietek Szcześniak oraz zespół Małe TGD.


Płyty: sklepgift.pl

Bilety: eventim.pl/goodtaste

***

Trasa koncertowa TGD + Goście „Kolędy świata”:

Good Taste Production zaprasza na nową edycję koncertów pt. „Kolędy Świata: TGD + Goście”. Ubiegłoroczne koncerty z tego cyklu spotkały się z niezwykle dobrym przyjęciem, dlatego ponownie chcemy zabrać Państwa w tę szczególną muzyczną podróż. Towarzyszyć nam w niej będą wybitni artyści, których słuchamy od lat – Kasia Cerekwicka oraz Kuba Badach, a także najmłodsze pokolenie wokalistów, czyli rozśpiewane dzieci z Małego TGD. Na scenie, obok solistów, chórów i zespołu instrumentalnego pojawi się znakomity Fair Play Quartet.

Dodatkowo na koncertach dla największej publiczności (Poznań, Wrocław, Warszawa) wystąpią gościnnie Kasia Moś oraz Mietek Szcześniak!

Usłyszą Państwo piosenki znane z obu świątecznych płyt TGD oraz kilka specjalnie przygotowanych na tę trasę niespodzianek. W poszukiwaniu muzycznych bożonarodzeniowych tradycji artyści zabiorą nas do Australii, obu Ameryk i wielu miejsc w Europie. Będzie to uczta zarówno muzyczna, jak i duchowa, pełna melodii tradycyjnych kolęd i współczesnych hitów, takich jak „Mario, czy już wiesz” czy „Noel”.

3.01.2019 - Gdańsk / Stary Maneż  

6.01.2019 - Kraków / Opera Krakowska

7.01.2019 - Katowice / Miasto Ogrodów

10.01.2019 - Szczecin / Filharmonia

11.01.2019 - Poznań / Hala Arena

12.01.2019 - Wrocław / Hala Orbita

18.01.2019 - Warszawa / Torwar

źródło: Joanna Przybyło, TGD

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao