Konkurs czytelniczy Opoki

Wielki Post jest czasem, w którym większą uwagę skupiamy na kwestiach duszy niż ciała, przygotowując się jednocześnie do Świąt Wielkanocnych. Przy tej okazji chcemy Was zachęcić do odwiedzenia naszego portalu i do lektury tekstów, a następnie do podzielenia się swoimi refleksjami na swoich profilach facebookowych.

Biblioteka, przez lata gromadzona przez Opokę, to już ponad 50 tysięcy tekstów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Są to teksty zarówno dotyczące historii kościoła, jak i spraw najnowszych, a codziennie umieszczane są nowe, począwszy od oficjalnych tekstów L’Osservatore Romano po tytuły z krajowej prasy katolickiej.

Czytajcie, rozmawiajcie o tekstach, a potem dzielcie się przemyśleniami na Facebooku. Nie zapomnijcie umieścić w treści posta naszej nazwy poprzedzonej „@” (@opokaorgpl) abyśmy wiedzieli, że post się pojawił.

Najciekawsze treści nagrodzimy płytami CD "Treasures of Music: Armenia", ufundowanymi przez Chórtownia. Na płycie znajduje się 26 ormiańskich utworów, wykonywanych przez 14 chórów z Polski, Armenii, Ukrainy, Niemiec i Mołdawii. Płyta jest niedostępna w sprzedaży (więcej informacji o płycie na stronie chortownia.org).

CZAS TRWANIA: do 31 marca.

CO NALEŻY ZROBIĆ? Napisać recenzję lub przemyślenia, odnoszące się do tekstu przeczytanego na opoka.org.pl (wystarczy wejść na opoka.org.pl i kliknąć w przycisk „szukaj” umieszczony w górnej części strony, aby móc przeglądać teksty w zależności od interesującej kategorii, autora lub słowa kluczowego). Można umieszczać dowolną ilość przemyśleń, o dowolnej długości.

NAGRODY: 5 płyt CD "Treasures of Music: Armenia

Na teksty czekamy do Świąt. Wybrane osoby powiadomimy poprzez wiadomość prywatną na Facebooku.


« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama