"Sprawa Chrystusa" w Będzinie

W dniach od 6 do 8 lipca w będzińskim kinie "NOWOŚĆ" można będzie obejrzeć film "Sprawa Chrystusa", oparty na prawdziwej historii Lee Strobla.

"Sprawa Chrystusa" to zrealizowany z dynamizmem, trzymający w napięciu film oparty na prawdziwej historii Lee Strobla, dziennikarza, laureata Nagrody Pulitzera i autora bestsellerowej książki pod tym samym tytułem, na której oparto scenariusz tej pasjonującej opowieści.

Lee (Mike Vogel, „Służące”) był na samym szczycie. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i umożliwiały awans w „Chicago Tribune”, a w domu czekała na niego kochająca żona (Erika Christensen, „Weronika postanawia umrzeć”) i dzieci. Miał poczucie, że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny. Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło... Groźba utraty rodziny stała się przyczyną, dla której ten zagorzały racjonalista i ateista postanowił zmierzyć się z największą tajemnicą chrześcijaństwa. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to najważniejsze dziennikarskie śledztwo w dziejach...

Kino "NOWOŚĆ" - Będzin, ul. Potockiego 3, tel. 510 241 269.

Film "Sprawa Chrystusa" wyświetlany będzie o godz. 18:00.

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama