Weź nie pytaj! Weź posłuchaj tego hitu! Singiel Pawła Domagały bije rekordy popularności

Wierność nie jest nudna. Potwierdza to piosenka Pawła Domagały "Weź nie pytaj". To prawdziwy hit. Na tę chwilę ma już 16 785 400 wyświetleń na kanale YouTube!

„Weź nie pytaj” to utwór promujący nowy album Pawła Domagały „1984”. Stał się już prawdziwym hitem. Na tę chwilę ma już 16 785 400 wyświetleń na kanale YouTube i ta liczba stale rośnie (pewnie, gdy będziecie to czytać, będzie już większa). To nie tylko piękna muzyka, ale także piękne, głębokie słowa. Słowa z przesłaniem o miłości i wierności. Kiedy słucha się tej piosenki, to rodzi się w głowie myśl: "Miłość naprawdę jest piękna, a wierność naprawdę nie jest nudna - wręcz przeciwnie! Cóż ponad wierną miłość?". I jak widać, taka piosenka się ludziom podoba, bo licznik na kanale YouTube wciąż się zmienia na plus. Bo jest w sercu człowieka złożone pragnienie takiej właśnie miłości.

Ten singiel nastraja optymistycznie. Artysta potwierdza zresztą swoim życiem, że warto tak kochać. Słynne są już jego słowa, które krążą w sieci na przeróżnych memach, że "wierność jest najważniejszym atrybutem męskości". Powtarzane jest jego zdanie o tym, że jakby nie miał trzymać się wierności, miał złamać przysięgę małżeńską, to można go z tego publicznie rozliczyć, bo co może określać bardziej mężczyznę niż wierność przysiędze, którą się złożyło.

Bo to wierność jest gwarancją prawdziwego szczęścia w miłości małżeńskiej, mimo tego, że są i kłótnie, od których nikt nie ucieknie. Tylko po kłótni przychodzić powinien zawsze czas na "weź się przytul". Miłość bowiem składa się także z wielu codziennych, dobrych gestów.

Ciągle chodzę, w te same miejsca, bo gdzie indziej miałbym być? Ja nie szukam, ja wszystko mam! Teraz trzymam to w rękach, bo nie chcę wypuścić już nic. Nie chcę przygód, ja Ciebie mam, Ciebie mam! Największą przygodę jaką zesłał mi Pan (Alleluja, Amen, Heja)! Ja się nie nudzę, ja się Tobą nie nudzę! Codziennie od nowa Cię kocham, no kocham więc chodź, weź no chodź! - zaczyna śpiewać Paweł Domagała w singlu "Weź nie pytaj". A później dochodzi do słów: "weź się starzej, razem ze mną idź krok w krok". W dzisiejszych czasach słowa "chcę się z Tobą zestarzeć" są chyba najpiękniejszym wyznaniem miłości. I warto się tego trzymać.

***

"Weź nie pytaj" to pierwszy singiel promujący nowy album "1984", którego premiera już 16 listopada 2018!

Tekst: Paweł Domagała
Muzyka: Paweł Domagała, Łukasz Borowiecki
Wydawnictwo: Domagała-Borowiecki S.C.
Produkcja muzyczna i miks: Łukasz Borowiecki
Mastering - Jacek Gawłowski
Reżyseria/zdjęcia/montaż/fx/grading: Paweł Łukomski (Studio 35)
Gitara: Tomasz "Serek" Krawczyk, Krzysztof Łochowicz
Perkusja: Robert Rasz
Gitara basowa: Łukasz Borowiecki
Instrumenty klawiszowe: Piotr Wrombel
Wokal i chórki: Paweł Domagała
Kierownik produkcji: Maria Surzycka
Światło: Michał Bratkiewicz

Piosenka z Paweł Domagała - YouTube

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama