XII Dominikański Festiwal Filmowy „Slavangard“

„Oto Człowiek” to hasło XII edycji Dominikańskiego Festiwalu Filmowego „Slavangard“. Głównym punktem Festiwalu jest konkurs filmów krótkometrażowych. Prace konkursowe przesyłać można do dnia 1 kwietnia br.

W dniach 17-20 maja tego roku odbędzie się kolejna edycja Dominikańskiego Festiwalu Filmowego "Slavangard". Do udziału w nim zapraszają studenci i absolwenci z krakowskiego Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego Beczka.

Głównym punktem festiwalu jest konkurs filmów krótkometrażowych oraz towarzyszący mu konkurs fotograficzny, w którym brać udział mogą twórcy indywidualni i wspólnoty chrześcijańskie z całej Polski.

Jak co roku, punktem kulminacyjnym festiwalu będzie Gala Finałowa w krakowskim Kinie Kijów Centrum, gdzie ogłoszone zostaną wyniki obu konkursów. Hasło tegorocznej edycji to „Oto Człowiek”.

Prace nawiązujące do podanego hasła nadsyłać można od 1 lutego do 1 kwietnia poprzez formularz znajdujący się na stronie www.slavangard.pl

Najlepsze przesłane filmy krótkometrażowe zostaną wyświetlone podczas Gali Finałowej 19 maja i będą rywalizować o cenne nagrody, w tym o nagrodę główną o wartości 5000 zł.

Dokładny regulamin konkursu oraz kontakt do organizatorów znaleźć można na stronie www.slavangard.pl

Źródło: Adam Czepielik, slavangard.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama