Dwumiesięcznik sanktuarium jasnogórskiego „Jasna Góra - tu tętni życie” już w sprzedaży

Czasopismo otwiera obszerny temat z okładki: „Czułość Maryi do Jezusa” autorstwa s. Eweliny z Krakowa: „Czułość to najdelikatniejsza struna Miłości. Czułość rodzi się w sercu i z niego wypływa, jest darem od Boga."

W dalszej części dwumiesięcznika znajduje się artykuł z cyklu Kobieta o Kobiecie „Maryja Królowa Aniołów” Magdy Marzec z Krakowa oraz w cyklu Mistrzyni życia zakonnego - „Historie (nie)jednego powołania” s. Magdaleny Karoliny Kargol, honoratki z Lublina.

W aktualnym numerze pojawił się również bardzo wywiad z o. Lucjuszem Tyrasińskim, najstarszym paulinem w USA, posługującym w Amerykańskiej Częstochowie - Doylestown pt. „Wychowałem się w blasku Jasnej Góry”. Rozmowę przeprowadził o. Michał Czyżewski, paulin z USA, a także Curriculum Vitae paulina śp. o. Antoniego Sąkola (01.09.2021-13.11.2018) w oprac. o. Pawła Przygodzkiego, sekretarza generalnego Zakonu Paulinów, a także wspomnienie o zmarłym paulinie pt. „Ojciec Antoni Sokól. Pustelnik wśród tłumów” autorstwa o. Jana Pacha, paulina z Biechowa.

Numer 1. dwumiesięcznika „Jasna Góra” jest do nabycia na terenie sanktuarium jasnogórskiego. Redakcja prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

Adres redakcji:
ul. o. A. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

adres odnowionej strony internetowej:

www.miesiecznik.jasnagora.pl

e-mail: miesiecznik@jasnagora.pl.

« 1 »

reklama

reklama

reklama