Motyl - piękny utwór zespołu Oliva z myślą o kobietach i dla kobiet!

Zespół Oliva stworzył Łukasz Nauman wraz z żoną Izą. - To, coś dużo więcej niż muzyka. To nasze serce. Owoc relacji pewnego małżeństwa zanurzonego w dobroci Boga - dzielą się małżonkowie.

Ten tekst był napisany z myślą o kobietach i dla kobiet.

Jest coś więcej niż ciasne ścianki kokonu, w którym tkwisz po uszy. Urodziłaś się, by rozkwitać i pokazywać światu swoje piękno. Twoim przeznaczeniem jest szybowanie wysoko. Czasami najtrudniej jest wyjść z kokonu codzienności, naszych okoliczności i ograniczeń. To jest proces, który wymaga czasu i wysiłku. Ale warto. Masz w sobie to, czego nie na nikt inny. Rozwiń swoje kolorowe skrzydła!  - czytamy na kanale YouTube zespołu Oliva w opisie utworu "Motyl".

Zespół Oliva stworzył Łukasz Nauman wraz z żoną Izą. Produkcją płyty zespołu zajęli się członkowie zespołu Mate.O/TU (Maciej Kietliński oraz Kornel Popławski), a za mix&mastering odpowiada Robert Szydło (Mikromusic). Singiel "Motyl" od kilku tygodni zajmuje pierwsze miejsce na Liście Przebojów Radia Warszawa.

Album "Puzzle" zawiera dziesięć piosenek w różnorodnym stylu muzycznym: jest trochę rocka, folku, jedna piosenka w stylu bossanova, jedna bardziej elektroniczna, a nawet jedna punkrockowa. Teksty niosą przesłanie i nadzieję, motywację do życia i wydaje się, że każdy może się z nimi utożsamić.

Kilka słów osobistej refleksji Izy i Łukasza:

Zrobiliśmy to razem.
Mimo, że czasem nie mieliśmy sił na codzienność. Czasem podpierając się nosem po nieprzespanych nocach, gdy nasza najmłodsza nie mogła spać. Pracując, studiując, opiekując się trzema pociechami. Walcząc ze skandynawskimi ciemnościami. Przekraczając granice zmęczenia, trudu, niepewności...

Nie jest łatwo w małżeństwie. Nie jest łatwo być rodzicem - nie jednego, a trójki dzieci. Nie jest łatwo podtrzymywać płomień wiary i miłości - szczególnie na obczyźnie. A już na pewno nie jest łatwo w tym wszystkim mieć jeszcze pasję do muzykowania i potrafić stworzyć album na dobrym poziomie muzycznym.
Ta płyta sama w sobie jest cudem. Jest wyrazem wiary - wypróbowanej w trudnej codzienności, pośród „wielu znaków zapytania”, w cierpliwej wierności małżeńskiej i rodzicielskiej. Na albumie nie słychać ani razu „Alleluja”, ale uwielbienie i wdzięczność wybrzmiewa głośno między wierszami piosenek. Ani razu nie pada słowo „Bóg”, ale każdy dźwięk się przed Nim kłania.
Uczymy się miłości. I tego, że z Nim wszystko jest możliwe. Jesteśmy wdzięczni, że się udało również pod kątem finansowym. Dziękujemy za wsparcie i zachętę.
Dlatego warto kupić ten album. Posłuchać i podzielić się nim. To, coś dużo więcej niż muzyka. To nasze serce. Owoc relacji pewnego małżeństwa zanurzonego w dobroci Boga. Smacznego!


"Motyl":

Tekst: Iza Nauman

Muzyka: Łukasz Nauman

Aranżacja i produkcja muzyczna: Maciej Kietliński i Kornel Popławski

Mix&mastering: Robert Szydło

Videolirycs: Katarzyna Filipowska

źródło: Zespół Oliva

Strona zespołu: www.oliva.org.pl

Zespół Oliva na Facebooku

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama