Nieplanowane. W ciągu pierwszych dni wyświetlania film zobaczyło ponad 49 tys. widzów!

Ten film to czwarty z kolei najchętniej oglądany film w weekend. Zdobył też pierwsze miejsce jeśli chodzi o liczbę widzów na seans.

Jak informuje Przemysław Wręźlewicz z Rafael Film, który jest dystrybutorem „Nieplanowane” w Polsce dotychczas film obejrzało 49581 osób. – To prawie dwa razy więcej niż zakładały niektóre prognozy. Spotkaliśmy się z szacunkami, wg. których film miało obejrzeć w tym czasie ok. 27 tys. widzów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyniku – podkreśla.

Zaznacza, że w niektórych kinach frekwencja była ogromna - W jednym z dużych kin w Krakowie zabrakło biletów, w związku z czym zorganizowano dodatkowy seans. W innych chętnych było mniej ale ogólnie wynik daje szansę, ze w wielu miejscach obraz będzie nadal wyświetlany – zaznacza.

Film „Nieplanowane” w reżyserii Cariego Solomona Chucka Konzelmana powstał na podstawie bestsellerowej książki pod tym samym tytułem. To historia Abby Johnson, która chcąc pomagać kobietom, zaczęła robić karierę w Planned Parenthood - jednej z największych korporacji zajmujących się aborcją.

Film miał premierę 21 lutego br. w USA. W weekend otwarcia był również na czwartym miejscu wśród wszystkich najchętniej oglądanych filmów w Stanach Zjednoczonych.

maj / Warszawa

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama