Przepiękny klip zespołu TATO na Dzień Ojca!

Dziś premiera nowego klipu zespołu TATO. Nie był to utwór przygotowywany stricte jako okazjonalny na Dzień Ojca. Jest to jednak doskonała forma podziękowania TACIE, zwłaszcza w tym wyjątkowym dniu.

TATO prezentuje piąty singiel. Wyjątkowości teledysku, do tytułowego singla z debiutanckiego albumu "TATO", dodaje fakt, iż występują w nim ojcowie Artura i Marcina. Ponadto można w zobaczyć też bliskich i znajomych nakielskich muzyków. W jakiej formie? Odpowiedź znajdziecie w klipie!

- Dziękujemy za to, że zdecydowaliście się go posłuchać i przy tej okazji życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze, czyli TATY... W tym szczególnym dniu, jakim jest DZIEŃ OJCA - dzielą się członkowie zespołu TATO.

- Daje nam życie. Wychowuje nas. Wskazuje drogę, choć jednocześnie daje możliwość dokonywania wyborów. Poświęca się, ofiarowując to czego najbardziej potrzebujemy. Potrafi stworzyć coś z niczego, gdy nam od nieudanych prób opadają ręce. Wybacza, nawet wtedy, gdy ból, który sprawiamy jest niemożliwy do zniesienia. Kocha nas, gdy wydawać by się mogło, że kochać się już nie da. W ten wyjątkowy dzień, chcemy za to dziękować. Najlepiej jak umiemy. Dzięki Ci, TATO! - dodają.

Choć piosenka ma charakter chrześcijański i sentymentalny, nie zabrakło w nim tanecznego rytmu i pulsującego brzmienia. Niespotykana mieszanka, która dostarczy słuchającym mnóstwa pozytywnych emocji i muzycznych doznań.

źródło: zespół TATO, youtube.com-tato.muzyka

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao