Trwa Song of Songs Festival!

W drugim dniu jednego z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Europie wystąpi m.in. grupa Darek Malejonek Hyperhemon.

Song of Songs Festival odbywa się na scenie plenerowej Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki. 

W trakcie dwunastu koncertów, publiczność ma niepowtarzalną okazję wysłuchania znakomitych gwiazd Polskiej sceny muzycznej.

Podczas tegorocznej edycji na scenie Song of Songs Festival występują:

2TM23, NATALIA NIEMEN, DAREK MALEJONEK HYPERHEMON, MONIKA KUSZYŃSKA, MAGDA ANIOŁ, ANASTASIS, OLGA SZOMAŃSKA, GOSPEL RAIN, DAGADANA, ADAM STRUG, POSPIESZALSCY, BEATA BEDNARZ.

Na wszystkie koncerty WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy!

***

SONG OF SONGS FESTIVAL to międzynarodowy festiwal muzyki chrześcijańskiej, którego pierwsza edycja odbyła się w 1998 r. Po siedmiu latach przerwy w organizowaniu tego przedsięwzięcia to muzyczne, międzynarodowe święto muzyki chrześcijańskiej wraca do Torunia i na antenę TVP. SONG OF SONGS jest jedną największych w Europie Środkowo-Wschodniej prezentacją czołówki polskich artystów wykonujących współczesną, profesjonalną muzykę chrześcijańską oraz znakomitych solistów i zespołów z zagranicy.

Idea i cel organizowania tej cyklicznej imprezy wynika z przekonania, że w niespokojnej Europie można i trzeba szukać obszarów, w których młodzi ludzie znajdą wspólną płaszczyznę z innymi, podobnie czującymi i myślącymi. Najlepszą formą takiego kontaktu jest muzyka, w szczególności ta inspirowana chrześcijańską tradycją i prawdą płynącą z Ewangelii. Jest ona jednocześnie drogą do pokonywania uprzedzeń, wrogości i obojętności wobec innych ludzi, czy innych wyznań religijnych. Od początku na festiwalu prezentowali się chrześcijańscy muzycy różnych wyznań i tak pozostaje do dzisiaj.

« 1 »

reklama

reklama

reklama