Zakazana książka o przemyśle aborcyjnym już w Polsce! Poznaj historię Abby Johnson

„Nieplanowane” – to książka, która mogła się nigdy nie ukazać. Jej autorka, Abby Johnson opowiada w niej o swojej pracy w roli dyrektor jednej z klinik Planned Parenthood, zajmującej się aborcją. Na podstawie książki powstał film, który już od 1 listopada wyświetlany jest w kinach w całej Polsce.

Książka „Nieplanowane” miała się nie ukazać, ponieważ lewicowa organizacja proaborcyjna Planned Parenthood chciała nakazem sądowym zamknąć usta jej autorce. Nim to się jednak stało, Abby zdążyła udzielić wywiadu jednej z amerykańskich telewizji. Rosnąca popularność Johnson okazała się być poważną przeszkodą w realizacji planu zamknięcia jej ust.

W książce „Nieplanowane” Abby Johnson odkrywa sekrety przemysłu aborcyjnego, metody jakimi posługują się menedżerowie klinik aborcyjnych a także sposoby manipulowania ich pracownikami. Abby doskonale wie, o czym mówi, bo przez wiele lat sama pracowała w klinice aborcyjnej, przechodząc tam wszystkie szczeble kariery – od wolontariuszkę, poprzez pracownika do dyrektora.

Historia Abby to jednak nie tylko demaskowanie metod, jakimi posługują się w swojej działalności aborcjoniści. To również poruszająca opowieść o niezwykłej drodze nawrócenia, jaką przeszła bohaterka książki.

Abby Johnson przez kilkanaście lat pracowała w klinice Planned Parenthood, w tym przez 8 lat była dyrektorem tej kliniki. – Podpisałam 22 tysiące zgód na aborcje. Dokonałam też dwie aborcje na własnych dzieciach – mówi dzisiaj autorka książki.

Od kilku lat Abby poświęca się działalności pro-life. Jej celem jest przede wszystkim dotarcie do jak największej liczby osób, zatrudnionych w klinikach aborcyjnych. Chce, by jak najwięcej ich pracowników otrzymało szansę przemiany swojego życia. Dotąd udało się jej wyciągnąć z klinik aborcyjnych 525 pracowników. – To trudne przypadki. Takie osoby potrzebują uzdrowienia na poziomie duchowym i psychicznym. Trzeba im zapewnić naprawdę profesjonalną opiekę – mówi dzisiaj Abby.

Abby jest dzisiaj matką ośmiorga dzieci i szczęśliwą żoną. Kilka lat temu, wraz z mężem Dougiem, zdecydowała się konwertować na katolicyzm.

Książka Abby Johnson „Nieplanowane” spotkała się z licznymi protestami ze strony lewicowych organizacji. Podobnie było z filmem. W Polsce książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Esprit.

Książkę „Nieplanowane” znajdziesz TUTAJ
« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao