Siostra Janina i jej muzyczna ewangelizacja! Tego utworu warto posłuchać!

Zajmij się mną - to przepiękny, profesjonalny utwór z głębokim przekazem wykonywany przez obdarzoną przez Boga niezwykłym talentem Siostrę Janinę.

- Rzadko zdarza się  żeby jakiś debiut był aż tak zaskakujący. Bo Siostrę Janinę poza jej talentem, śpiewem czy grą na gitarze wyróżnia jedna rzecz: na co dzień jest zakonnicą. Ale noszony przez nią habit w niczym jej nie ogranicza, wręcz odwrotnie: Janina czyli Anna Kaczmarzyk – siostra należąca do Zgromadzenia Służebniczek NMP NP, postanowiła wyjść do ludzi ze swoją muzyką. I robi to w stylu, który nie ustępuje gwiazdom scenicznym. Uzbrojona w swój głos, ukulele, gitarę ale też we własną wiarę wchodzi w sferę dotąd praktycznie nie znaną dla osób duchownych. Nie jest to jednak muzyka skierowana tylko do osób wierzących: to po prostu dobra muzyka. Dla wszystkich. I może być to jeden z najciekawszych debiutów ostatnich lat - czytamy na kanale YouTube Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

"Zajmij się mną" to przepiękny utwór z głębokim przekazem wykonywany przez obdarzoną przez Boga niezwykłym talentem Siostrę Janinę. „Teksty są moimi osobistymi przeżyciami, jako człowieka, kobiety, siostry zakonnej a także artystki” - dzieli się Siostra.

źródło: youtube.com - AMPR

« 1 »

reklama

reklama

reklama