Śpiewająca Siostra Janina przeszła ze stanu zakonnego w stan świecki

Siostra Janina, znana z wielu pięknych, delikatnych piosenek i lubiana w świecie muzyki, nie tylko chrześcijańskiej, postanowiła przejść ze stanu zakonnego w świecki, o czym poinformowała w poniedziałek.

"Unikając plotek potwierdzam informację, że wraz z dniem 1.09.2020 r. zakańczam projekt, rozwiązując współpracę z menadżerem Tomkiem Konfederakiem, dziękując mu za wiarę w ten projekt. Potwierdzam też informację o moim przejściu ze stanu zakonnego w świecki. Wybaczcie, że nie stać mnie mentalnie po wielu perypetiach - na inwestycję w miłość do muzyki i kontynuowanie projektu. Dziękuję Wam za każde "różnorakie bycie przy mnie" i towarzyszenie. Do zobaczenia gdzieś, kiedyś - w innym lepszym świecie" - pisze s. Janina na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Janina napisała, że to jej ostatni wpis i nie będzie administrować już tego profilu. "Bóg dla mnie w tym momencie jest w prostocie i ukryciu. Tak przeczytałam z ostatnich wydarzeń. Tak odczytali to ci, którzy duchowo prowadzili mnie przez ostatnie trudne dni" - wyznała.

Na koniec zostawiła utwór "Ty się tym zajmij" po hiszpańsku.

Cały wpis znajdziecie tutaj>>

źródło: fb.com/janinasiostra - profil oficjalny

EDIT: [z 3.09.2020]: Opisywany post został usunięty z profilu Autorki oświadczenia

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao