Rodzina jest super! Drugi sezon serialu

Rok temu ruszył ciekawy serial na YouTube „Rodzina jest super!”. Projekt prowadzi Krzysztof Opeldus, znany jako „Tata prezes”. Już wkrótce premiera 2 sezonu. Nowy odcinek, poruszający fakt oceniania ludzi po okładce, zwłaszcza osób niepełnosprawnych, już w niedzielę 3 października 2021 o 20.00.

Serial „Rodzina jest super!” pokazuje życie polskich rodzin, które nie zawsze wygląda kolorowo, ale mimo wszystko daje poczucie spełnienia. Wskazuje, że rodzina jest wartościowa niezależnie od doświadczeń, czy pochodzenia. Bohaterami serialu są rodziny z miasta, ze wsi, duże rodziny, jak i mniejsze rodziny. Program nie szuka sensacji czy złych emocji. Wskazuje na relacje i więzi, zaufanie i drobne gesty. Odpowiada na pytanie: „Czy warto założyć rodzinę?”. Prosto i bez lukrowania. W serialu nie ma tematów tabu, rodzice szczerze dzielą się swoim doświadczeniem.

Premiera 2 sezonu serialu „Rodzina jest super!” już w niedzielę 3 października 2021 o 20.00 na YouTube. Krzysztof Opeldus przemierzył całą Polskę, żeby pokazać prawdziwe historie rodzin. Każdy może opowiedzieć swoją historię rodziny – wystarczy zgłosić się do programu. Realizatorem serialu jest Fundacja Rodzin Polskich im. św. Jana Pawła II.

źródło: Rodzina jest super, youtube.com

Rodzina jest super!

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao