Ruszyła akcja pro-life "Kalendarz 2017"

Kalendarz 2017 – to cegiełka na dofinansowanie wyprawek szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin oraz prowadzenie akcji w obronie życia

Drodzy Przyjaciele!

Podobnie jak w ubiegłym roku zachęcam Was do zamawiania ściennego kalendarza, w którym prezentujemy wybrane prace plastyczne nadesłane na XII edycję konkursu „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problematykę obrony życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Cieszy mnie fakt, że temat ten podejmuje i rozumie coraz więcej młodych ludzi, o czym świadczy prawie 1500 nadesłanych w tym roku prac konkursowych. Uważam, że to doskonały sposób rozbudzania wrażliwości młodzieży do budowania szacunku wobec ludzkiego życia.

Kalendarz za Życiem 2017 jest cegiełką na wsparcie akcji charytatywnych i edukacyjnych prowadzonych w ramach działalności statutowej stowarzyszenia. Dochód z jego sprzedaży pragniemy przeznaczyć na dofinansowanie zakupu wyprawek szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin z całej Polski (ze szczególnym uwzględnieniem rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi) oraz prowadzenie akcji w obronie życia.

Dlatego najserdeczniej proszę o zamawianie i propagowanie wśród rodziny, przyjaciół, znajomych zarówno kalendarza jak i naszego konkursu. To ważny wkład każdego z nas w ratowanie życia ludzkiego.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc i wsparcie,

Szczęść Boże!

dr inż. Antoni Zięba - prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka

Kalendarz można zobaczyć, a także zamówić, na stronie: www.pro-life.pl/kalendarz-2017

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama