Guz zniknął! Jej świadectwo przyniosło uzdrowienie kolejnej osobie! [WIDEO]

Bóg działa, Bóg uzdrawia. Zobacz świadectwa działania Pana Boga

Niedawno w Polsce gościła Maria Vadia,  znana w Kościele katolickim charyzmatyczna ewangelizatorka. Czas, który spędziła w Polsce poświęciła uwielbieniu Boga, który jest Miłością. To był czas jednych, wielkich rekolekcji ewangelizacyjnych. Jeśli ktoś był na takim spotkaniu, to warto, aby podzielił się swoim świadectwem doświadczenia obecności Pana Boga.

Warto zobaczyć też świadectwa o tym, jak Bóg działa w życiu człowieka. Zobaczcie WIDEO projektu "Armia Dzieci" o dawaniu świadectwa. Bóg działa nieustannie...

"Gdy składamy świadectwo, tego co Bóg zrobił, otwiera się niebo i całe niebo woła: Boże zrób to jeszcze raz!". Guz zniknął, okulary nie są potrzebne, depresja odeszła! Zobacz WIDEO, przyjmij uzdrowienie dla swojego życia, daj świadectwo dalej! Zwyciężamy dzięki Krwi Baranka i słowu swojego świadectwa (por Ap 12.11).

***

Projekt "Armia Dzieci" to projekt skupiający dzieci, rodziców i młodzież w różnym wieku. W tej chwili liczy on 40 osób, będących w ścisłym kręgu zaangażowania. Projekt Armia Dzieci ma charakter lokalny, ale działa także w zasięgu ogólnokrajowym. Asystentem kościelnym "Armii Dzieci" jest ks. dr Sławomir Pawłowski SAC.

« 1 »

reklama

reklama

reklama