Akcja kupowania nut dla African Music School wciąż trwa

Do tej pory wykupiono 85 nut i tym samym odsłonięto na stronie akcji część specjalnie skomponowanej afrykańskiej symfonii. Kiedy zabrzmi całość? To zależy od ofiarodawców.

O akcji kupowania nut na rozbudowę Szkoły Muzycznej w Republice Środkowej Afryki pisaliśmy już kilkakrotnie (najwięcej szczegółów znajdziecie tutaj). Akcja wciąż trwa i nadal można do niej dołączyć poprzez dobrowolną ofiarę.

Tymczasem dzieci i młodzież w African Music School robią coraz większe postępy w nauce. Dzięki muzyce, kraj wyniszczony wojną nieco odżył. Radość pojawiła się na twarzach. Śpiewem i grą wychwala się Pana Boga. Uczniowie Szkoły Muzycznej w RŚA na pewno nie mogą się już doczekać, kiedy będą mogli wykonać "Symfonię Afrykańską". Każdy, kto kupi nutę, otrzyma specjalnego e-maila z nagraniem w podziękowaniu za wsparcie.

Pomysłodawcą projektu jest br. Benedykt Pączka OFMCap, a koordynatorem akcji Piotr Gajda. Pomysłodawcami i organizatorami akcji, oprócz kapucyna, są także: Fundacja Dzieci Afryki i Agencja Kreatywna AQQ. Ambasadorami akcji zgodzili się zostać m.in.: Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda - żona Prezydenta RP, Krzysztof Dziedzic, Dorota Miśkiewicz, Magdalena Kumorek, Mate.O, Tomasz Rożek, Maleo, Robert "Litza" Friedrich, Natalia Niemen. Kompozytorem afrykańskiej symfonii jest Marcin Gumiela. Akcja potrwa do momentu, w którym uda się uzbierać całą kwotę.

Nuty do "Symfonii Afrykańskiej" można kupować na stronie www.tamtamitu.eu.

« 1 »

reklama

reklama