„TAK na serio!” - IV Tydzień Modlitw za Powołanych do Małżeństwa

W dniach 3-11 czerwca, w parafii NMP Matki Zbawiciela w Warszawie trwa IV Tydzień Modlitw za Powołanych do Małżeństwa pod hasłem „TAK na serio!”.

Dziś, 5 czerwca o godz. 19:15 odbędzie się konferencja pt. "Tacy sami, a ściana między nami", którą poprowadzą Monika i Marcin Gomułkowie.

Pomysł na organizowanie Tygodnia Modlitw za Powołanych do Małżeństwa „TAK na serio!” zrodził się w duszpasterstwie akademickim prowadzonym przez salwatorianów przy parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Zbawiciela w Warszawie.

W ramach konferencji tematycznych w kolejnych dniach będą poruszane kwestie: samotności, różnic między kobietą, a mężczyzną, sposobów walki z kryzysami, czy metod leczenia niepłodności.

Wśród prelegentów znajdą się między innymi: Monika i Marcin Gomułkowie, autorzy vloga: „Początek Wieczności”, Danuta i Marek Łagodzińscy – małżeństwo z 45-letnim stażem, którzy od wielu lat prowadzą mediacje rodzinne, czy lek. medycyny Jacek Szulc – ekspert w dziedzinie naprotechnologii.

Spotkania adresowane są do osób samotnych, narzeczonych oraz małżonków, a odbywają się w warszawskiej parafii NMP Matki Zbawiciela przy ul. Olimpijskiej 82/84 na Mokotowie. Każda konferencja zostanie poprzedzona Mszą Świętą.

Strona internetowa organizatorów: https://www.facebook.com/taknaserio/

Źródło: archwwa.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama