"Paczuszka dla Maluszka" - Dobrze jest pomagać!

Święta Bożego Narodzenia to czas radości i dzielenia się z innymi tym, co najpiękniejsze i nieraz najbardziej potrzebne… Mamy i ich dzieci, znajdujące się pod opieką Fundacji Małych Stópek czekają na pomoc.

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się z rodzinnymi spotkaniami, ciepłą atmosferą, wigilijną kolacją i wspólnym kolędowaniem przy choince. Niestety nie w każdym domu to znajdziemy. Są między nami kobiety, dla których to najtrudniejszy czas w roku, kiedy muszą sobie wiele odmówić i nie mogą z lekkim sercem życzyć swojemu maleńkiemu dziecku „Wesołych i spokojnych Świąt”.

Jednak wyobraź sobie, że twój prezent w postaci paczki wypełnionej szamponami dla dzieci, kremami, pudrami, oliwkami i pampersami, trafia do samotnej mamy, która jest w 7. miesiącu ciąży i nie ma koło siebie nikogo bliskiego. Z pewnością po otrzymaniu takiego prezentu dla swojego nienarodzonego dziecka, będzie szczęśliwa, że jest jeszcze na świecie ktoś, komu jej los nie jest obojętny i chce, aby jej dziecko przyszło na świat.

Z takimi historiami mierzy się Fundacja Małych Stópek, która do świątecznej akcji „Paczuszka dla Maluszka” zaprasza już po raz 5. Pod naszymi skrzydłami znajdują się kobiety, które jeszcze nie tak dawno stały w obliczu wielu przeciwności losu, ale z naszą pomocą postanowiły mimo wszystko wybrać życie. Pragniemy razem z naszymi Darczyńcami i ludźmi dobrej woli podarować im i ich maluchom spokojne, radosne i pełne bezpieczeństwa święta.

Dlatego jeśli chcesz pomóc, włącz się w akcję na 1 z 3 sposobów:

- przygotowując i przesyłając do Fundacji Małych Stópek paczkę za ok. 100 zł z artykułami higienicznymi dla niemowląt, którą w Twoim imieniu ofiarujemy wybranemu maleństwu i jego mamie,

- zanosząc gotową wyprawkę do swojej parafii (jeśli bierze udział w akcji i ma swoją choinkę ubraną w "paczuszkowe bombki"),

- przesyłając na konto Fundacji dowolną sumę pieniędzy (tytułem DAROWIZNA PACZUSZKA), dzięki której wolontariusze Fundacji sporządzą paczkę dla maluszka z zakupionych artykułów.

Z pewnością i Ty doświadczysz obdarowania i… Bożego Narodzenia.

Fundacja Małych Stópek

ul. Świętego Ducha 9

70-205 Szczecin

nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

„DAROWIZNA PACZUSZKA”


Akcja trwa od 3 do 19 grudnia!

Masz pytania?

Skontaktuj się z Fundacją pod numerem 791 138 902  lub napisz na kontakt@fundacjamalychstopek.pl

Źródło: Anna Piotrowska , Fundacja Małych Stópek

« 1 »

reklama

reklama

reklama