Pieluszka dla Maluszka Radia eM dzisiaj w Chorzowie

Studio plenerowe Radia eM gości dziś w Chorzowie. Wśród mieszkańców tego miasta będzie szukać inspiracji do pomagania.

Chorzowianie opowiedzą jak i komu pomagają. W studio Radia eM gościć będą też zaproszeni goście, którzy  działaniami na rzecz innych zajmują się na co dzień. Będą wśród nich członkowie i wolontariusze Towarzystwa Ochrony Praw i  Godności „Wyspa”, chorzowscy działacze Domu Aniołów Stróżów, przedstawiciel Stowarzyszenia Twórców Sztuki i Rękodzieła Artystycznego Wspomagającego Misje „Nazaret” oraz  wolontariusze chorzowskiego hospicjum.

O tym jak można biznes łączyć z pomaganiem opowie też dyrektor AKS Chorzów, Paweł Rożnowski. Podczas dzisiejszego programu na żywo, nie zabraknie tez oczywiście okazji do realnej pomocy innym. Trwa bowiem akcja „eM- kowa pieluszka dla maluszka”. W jej ramach zbierane są jednorazowe pieluchy dla dzieci samotnych matek, z ubogich rodzin oraz dzieci ocalonych od aborcji - podopiecznych Fundacji Małych Stópek. 

Potrzeby są ogromne, dlatego każda ilość pieluszek będzie bardzo mile widziana. Na wszystkich, którzy włączą się w akcję, będą czekać pyszne, świeże bochenki chleba oraz radiowe prezenty. Dla wszystkich, którzy odwiedzą plenerowe studio,  czekają też radiowe krówki i świeże bułeczki.

Studio plenerowe Radia eM jest dziś w galerii AKS Chorzów od 10.00 do 13.00. Za tydzień studio plenerowe Radia eM gościć będzie w CH Platan w Zabrzu.

źródło: Justyna Stolfik-Binda - reporter Radia eM

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama