Justyna Steczkowska: przeżyłam najpiękniejszą lekcję pokory i bezwarunkowej miłości

„Sanktuarium” to pieśń napisana przez Justynę Steczkowską w hołdzie kochającym rodzicom. „Utwór ten jest dla mnie jak modlitwa miłości. Kochajcie swoich rodziców, póki jeszcze możecie przytulić ich do serca i poczuć ciepło ich dłoni” – powiedziała piosenkarka.

Justyna Steczkowska poruszyła publikę w Opolu swoim cudownym występem. Dziś chcemy przypomnieć te momenty w dniu, w którym wspominamy św. Annę i św. Joachima. 

Piosenkarka opowiada o swoich rodzicach, będących również dziadkami. Mama piosenkarki odeszła już z tego świata. Justyna Steczkowska przed wykonaniem utworu „Sanktuarium”, przepięknej pieśni napisanej w hołdzie kochającym rodzicom, powiedziała tak: „Piosenkę napisałam dla swoich rodziców, z miłości i szacunku do nich, do ich wielkiej miłości i odwagi, dzięki której ja i moje rodzeństwo jesteśmy na świecie. Opiekowałam się moją mamą do końca jej dni. Odeszła w naszym domu, w spokoju, w otoczeniu swoich dzieci, wnuków. I te ostatnie lata, w których walczyła z ciężką chorobą, a ja byłam z nią każdego dnia, bardzo zmieniły mnie jako człowieka. To była najpiękniejsza lekcja pokory i bezwarunkowej miłości, jaką przyszło mi w życiu przeżyć”.

„Utwór „Sanktuarium” jest dla mnie jak modlitwa miłości. Kochajcie swoich rodziców, póki jeszcze możecie przytulić ich do serca i poczuć ciepło ich dłoni” – powiedziała artystka.

źródło: Bądźmy Razem. TVP, youtube.com

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao