Co tu się święci? Dzień Ojca pełen miłości!

23 czerwca obchodzony jest Dzień Ojca. Co pięknego mogą zrobić tatusiowie wraz ze swoimi pociechami? Są tacy, którzy nagrali... teledysk.

23 czerwca obchodzony jest Dzień Ojca. Przy tej okazji warto posłuchać cudownej piosenki zespołu „Co tu się święci?” pt. „Przytulak”. Teledysk stworzyli wspólnie ojcowie i dzieci. 

Zespół „Co tu się święci?” chce dawać światu Dobrą Nowinę, pokazując na jakim fundamencie warto budować.

Zespół „Co tu się święci?” to niezwykły projekt, który powstał w gronie muzykujących rodzin. Ojcowie i dzieci połączyli siły, aby stworzyć 12 utworów pełnych różnorodnych stylów muzycznych, które niosą przebojowe melodie i teksty opisujące świat dziecka i rodzica.

Album pt. „Gdy zechcesz" otwiera się na szeroki wachlarz brzmień, obejmujących energetyczny rock, nowoczesny pop, elementy rapu i głębokie ballady. To zaskakująca fuzja stylów nadaje płycie dynamizmu i sprawia, że każdy utwór jest unikalny. Kompozycje emanują radością, która przenosi słuchacza w świat niezapomnianych dźwięków.

Płyta „Gdy zechcesz" to energetyczna i inspirująca podróż muzyki rodzinnej! Jest to płyta międzypokoleniowa będąca dobrym pomostem między dziećmi i rodzicami, a także współmałżonkami. Przesłanie sprawia, że słuchanie albumu staje się nie tylko rozrywką, ale również inspiracją do twórczej ekspresji, budowania silniejszych więzi rodzinnych i czerpania radości z małych rzeczy.

« 1 »

reklama

reklama

reklama