Paweł Domagała zagrał w krótkometrażowym filmie. To „Spotkanie”, zainspirowane „Smutkiem” C.D. Lewisa

8 lipca w Radomiu, podczas festiwalu Kameralne Lato, odbędzie się premiera krótkometrażowego filmu, zatytułowanego „Spotkanie”. Został on zainspirowany „Smutkiem” C. S. Lewisa. Reżyserką krótkometrażówki jest Zuzanna Grabowska, która zadebiutuje w tej roli. O premierze poinformował dumny mąż artystki, Paweł Domagała, który zagrał w tej produkcji.

„Kilka świetnych wiadomości równocześnie. Moja utalentowana żona Zuza Grabowska debiutuje jako reżyserka krótkiego metrażu inspirowanego Smutkiem C. S. Lewisa (akurat mojego ulubionego autora). Ja dostałem w nim rolę i mam przyjemność zagrać z wyjątkową Lidią Sadową. Premiera już 8 lipca na kultowym festiwalu Kameralne Lato w kameralnym mieście Radom” – napisał na Instagramie Paweł Domagała.

Jak czytamy na oficjalnej stronie festiwalu, „Spotkanie” opowiada o stracie i cierpieniu splecionych z nadzieją i miłością. Historia ukazuje desperacką próbę pogodzenia się z nieuniknionym, jednocześnie podkreślając niezwykłą moc miłości. W subtelnej, czasem pełnej humoru narracji, „Spotkanie" porusza trudne tematy, pokazując, że nawet w obliczu najcięższych wyzwań można znaleźć siłę, by pogodzić się ze stratą. Film trwa 7 minut.

Zuzanna Grabowska to absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Aktorka znana z takich produkcji jak m.in. Czas honoru” i „Rojst”, scenarzystka i reżyserka teledysków. Wkrótce po radomskiej premierze jej fabularnego debiutu krótkometrażowego rozpoczną się zdjęcia do reżyserowanego przez nią pełnometrażowego filmu, którego scenariusz napisała wraz z Agatą Wątróbską.

Tegoroczna, 17. edycja festiwalu Kameralne Lato, potrwa od 7 do 13 lipca. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się on pod nazwą Międzynarodowych, a nie Ogólnopolskich Spotkań Filmowych. Jego organizatorzy obiecują, że festiwal będzie połączeniem tego, za co fani kochają go najbardziej, z nowymi pomysłami i inicjatywami, które czynią imprezę jeszcze ciekawszą dla mieszkańców regionu oraz jeszcze bardziej rozwijającą dla młodzieży.

Logo PAPZamieszczone na stronach internetowych portalu https://opoka.org.pl/ i https://opoka.news materiały sygnowane skrótem „PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Fundację Opoka na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

reklama

reklama

reklama

reklama