Brytyjski mistrz olimpijski stworzył własną markę akcesoriów do robienia na drutach

W trakcie Igrzysk Olimpijskich w Tokio Tom Daley zachwycił sędziów swoją sportową formą, zaś serca kibiców ujął swoim hobby. Mistrz olimpijski w skokach synchronicznych do wody, w przerwach między swoimi startami robił na drutach.

Wydzierganych przez niego swetrów kupić nie można, ale można kupić sygnowane przez niego akcesoria do robienia na drutach. Daley założył bowiem własną markę produktów Made With Love By Tom Daley.

Barwne swetry, szaliki, dziergane kamizelki, koce – fani od dawna proszą Toma Daleya o to, żeby stworzył własną kolekcję ubrań. Sportowiec wysłuchał tych głosów, choć nie spełnił tego pragnienia. Zamiast bowiem dawać fanom swetry, daje im sprzęt, którym mogą sobie je wydziergać sami. Mistrz olimpijski z Tokio założył własną marką akcesoriów dziewiarskich, które pozwolą każdemu przekonać się, dlaczego w tym hobby Daley odnajduje taką przyjemność. W oferowanych zestawach znajdziemy wszystkie niezbędne narzędzia – włóczkę, druty i wzory, które można wykorzystać do stworzenia własnych ubrań, chociażby świątecznych swetrów podobnych do tych, które ostatnio wyszły spod ręki olimpijczyka.

Brytyjski sportowiec stworzył markę Made With Love By Tom Daley głównie po to, żeby zarażać swoją pasją innych. Liczy bowiem na to, że ta forma rękodzieła wróci do łask, a ludzie odnajdą w niej sposób na kreatywne spędzanie czasu, a nawet formę medytacji.

Pragnienie Daleya o tym, by przekazać swoją pasją innych, ma szansę się ziścić. Fani sportowca z ogromną radością przyjęli bowiem jego nowe przedsięwzięcie, czemu dali wyraz w komentarzach w mediach społecznościowych. Sam mistrz może z kolei w swoim hobby znaleźć sposób na życie po zakończeniu kariery sportowej. Własny kanał na TouTube z kursem dziergania mógłby być hitem. (PAP Life)

Logo PAPZamieszczone na stronach internetowych portalu https://opoka.org.pl/ i https://opoka.news materiały sygnowane skrótem „PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Fundację Opoka na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

reklama

reklama

reklama

reklama