reklama

Skruszony Ed Sheeran zdradził, że przez pijaństwo mógł stracić życie

„Mam szczęście, że żyję” - tak okres imprezowania i picia na umór podsumował w ostatnim wywiadzie słynny brytyjski muzyk. Sheeran wyznał, że ten tryb życia był efektem tego, że nie radził sobie z ciężarem szybko zdobytej sławy.

Dziś zdaje sobie sprawę z tego, że ciągłe upijanie się i randkowanie z przypadkowymi osobami było lekkomyślne. "Mogłem zostać obrabowany, pobity albo porwany” – przyznał.

Ed Sheeran należy do grona najpopularniejszych współczesnych wokalistów. Podobnie, jak wielu jego kolegów po fachu, w pewnym momencie poznał ciemną stronę sławy. Popularność tak go przytłoczyła, że zaczął sięgać po alkohol i szybko się od niego uzależnił. „Mam osobowość nałogowca. W najgorszym momencie życia piłem każdej nocy. Całymi dniami spałem w koncertowych autobusach, potem budziłem się, grałem koncert, piłem całą noc, wracałem do autobusu. Słońca nie widziałem przez jakieś cztery miesiące” – zdradził w jednym z wywiadów.

Teraz w rozmowie z „The Mirror” Sheeran ujawnił kolejne szczegóły na temat negatywnego wpływu sławy na jego życie. Jak powiedział, gdy z nikomu nieznanego muzyka przeistoczył się w uwielbianego przez miliony słuchaczy gwiazdora estrady, do głowy uderzyła mu woda sodowa. „Miałem wtedy 22 lata. Kiedy byłem dzieckiem, jąkałem się, byłem rudym okularnikiem, żadna dziewczyna się mną nie interesowała. A potem nagle stałem się gwiazdą. Przeszedłem zabieg laserowej korekcji wzroku, schudłem. Wyglądałem i czułem się dużo lepiej” – wyjaśnił piosenkarz.

To właśnie wtedy, jak wspomina artysta, zaczął intensywnie imprezować i pić na umór. „Przez rok mieszkałem w Ameryce. Nie miałem wtedy żadnej ochrony. Cała moja ekipa składała się z ludzi po pięćdziesiątce, więc gdy kończyliśmy koncert, sam ruszałem w miasto. W kontekście imprezowania i randkowania z przypadkowymi osobami, to był okres dużej lekkomyślności. Mogłem zostać obrabowany, pobity albo porwany. Mam szczęście, że żyję” – przyznał szczerze Sheeran. I po raz kolejny podkreślił, że z drogi ku zatraceniu zawrócił dzięki ukochanej Cherry Seaborn, którą poślubił w 2019 roku.

Do kolejnej zmiany trybu życia skłoniły go w ubiegłym roku narodziny córki. „Podczas tras koncertowych czułem się samotny, przez co pojawiły się u mnie niezdrowe nawyki. Objadałem się skrzydełkami z kurczaka, piłem ogromne ilości wina i piwa, w ogóle przy tym nie ćwicząc. Odkąd zostałem tatą, zacząłem dbać o dietę i aktywność fizyczną. Lyra była moją największą motywacją do przeprowadzenia życiowego detoksu” – wyznał Sheeran w rozmowie z „The Sun”. (PAP Life)

Logo PZU

Zamieszczone na stronach internetowych portalu https://opoka.org.pl/ i https://opoka.news materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Fundację Opoka na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

« 1 »
TAGI:

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

Materiały z serwisu opoka.org.pl wprost na Twoją skrzynkę e-mail

Zamów

reklama