Leah Darrow: Moje ciało, mój wybór? Nie! Aborcja jest najgorszym złem

Leah Darrow to była modelka i uczestniczka America's Next Top Model. Dziś bardzo mocno staje w obronie życia.

Leah Darrow to była modelka i uczestniczka America's Next Top Model, która przez wiele lat uzależniała swoją samoocenę od opinii innych ludzi. Jej życie się jednak odmieniło, odkąd się nawróciła. Leah mówi, że teraz jest szczęśliwa, spełniona, zna poczucie własnej wartości, ma wspaniałą rodzinę, jest szczęśliwą mamą. 

Była modelka bardzo mocno staje w obronie życia. Ostatnio na jej profilu na Facebooku pojawił się szczery wpis: „Mówią: moje ciało, mój wybór. Dodają: to sprawa religijna. Nie, tak nie jest. Cóż, to jest złe” – pisze Leah. „Macierzyństwo to nie choroba. To życie, to dar, który masz szczęście nosić pod sercem. To nie jest Twoje ciało” – podkreśla Darrow.

„To nie kwestia religijna. To jest kwestia praw człowieka” – dodaje. „Nazywajcie mnie jak chcecie, ale będę mówić to głośno: zabijanie ludzi jest 100% błędem, niezależnie od ich rozmiaru i możliwości” – podkreśla była modelka.

Pod koniec swojego wpisu, Leah Darrow przypomniała słowa św. Matki Teresy z Kalkuty, który w dzisiejszych czasach wybrzmiewają bardzo mocno. Matka Teresa mówiła tak: „Dziś aborcja jest najgorszym złem i największym wrogiem pokoju... Bo jeśli matka może zabić własne dziecko, to co powstrzyma nas przed zabijaniem siebie nawzajem? Nic... Nic”.

źródło: facebook.com/leah.darrow

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao