reklama

Młody raper z zespołem Downa spełnia marzenia i inspiruje innych

Historia nastolatka z Florydy z zespołem Downa pokazuje, że niepełnosprawność nigdy nie powinna powstrzymywać kogoś przed pójściem naprzód w realizacji swoich marzeń.

Młody raper z zespołem Downa chce inspirować innych podążając za swoimi marzeniami. Według FOX 35 Orlando, 19-letni Arik Ancelin był na scenie wraz z muzykiem DJ Nitti w Orlando w klubie nocnym Gilt w ten weekend. Przed dużym tłumem duet wykonał piosenkę „True Colors”, która wydaje się mieć dla nich osobiste znaczenie, choć na różne sposoby. Dla Arika słowa piosenki przekazują wiadomość o pragnieniu pokazania swoich prawdziwych barw. „Czuję się szczęśliwy i chcę, aby wielu ludzi to usłyszało” – dzieli się Arik Ancelin.

„Każdy ma prawo być inny. Każdy ma prawo gonić za swoimi marzeniami. Ty też możesz! Gońmy za swoimi marzeniami i bądźmy szczęśliwi” – apeluje pogodnie nastolatek. „Ja marzę o tym, aby być jednym z największym raperów z niepełnosprawnością i chcę być inspiracją dla ludzi” – dodaje. Arik ujawnił, że ta piosenka ma dla niego również szczególne znaczenie ze względu na jego kuzyna, który ma autyzm. 

19-latek nie tylko rapuje. W maju zdobył czarny pas trzeciego stopnia w taekwondo. Ancelin ćwiczył sztukę walki przez 11 lat przed uzyskaniem pasa. Arikowi ten wyczyn nieustannie przypomina o tym, że może osiągnąć wiele, niezależnie od niepełnosprawności.

„Ten pas sprawia, że ​​jestem z siebie bardzo dumny” – powiedział, mając nadzieję, że jego historia zainspiruje innych, takich jak on, do dalszego poświęcenia się w osiąganiu swoich celów. 

źródło: liveaction.org

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao