„Duchowość dla Warszawy” nt. „Epoka niedojrzałych mężczyzn. Syndrom Piotrusia Pana”

W czwartek, 25 maja, o godz. 19.00, w Centralnej Bibliotece Rolniczej odbędzie się ostatni przed wakacjami wykład z cyklu "Duchowość dla Warszawy". Prelegentami będą dr Jacek Pulikowski, s. Anna Maria Pudełko i Jacek Masłowski.

Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie po raz czwarty organizuje wykład z cyklu „Duchowość dla Warszawy”. Spotkanie pt. „Epoka niedojrzałych mężczyzn. Syndrom Piotrusia Pana” odbędzie się 25 maja 2017 roku o godz. 19.00 w Centralnej Bibliotece Rolniczej przy Krakowskim Przedmieściu 66.

O problemach mężczyzn opowie specjalista do spraw rodziny i małżeństwa i wykładowca Politechniki Poznańskiej- dr inż. Jacek Pulikowski. Wiele lat temu zaangażował się w działalność duszpasterstwa rodzin i poradnictwo rodzinne. Jest autorem licznych książek oraz artykułów poświęconych tematyce miłości, ojcostwa i rodzicielstwa. Współpracował także z Radą do spraw Rodziny Episkopatu Polski.

Moderatorem spotkania będzie s. dr Judyta Pudełko ze Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza, biblistka i wykładowca PWTW. W dyskusji wezmą udział także s. Anna Maria Pudełko- psychopedagog oraz Jacek Masłowski- filozof i terapeuta.

Organizatorzy zachęcają do dzielenia się na forum spostrzeżeniami. Podkreślają, że stałym elementem są pytania od uczestników spotkań, które niejednokrotnie prowadziły do interesujących dyskusji.

„Duchowość dla Warszawy” to jedna z wielu inicjatyw Papieskiego Wydziału Teologicznego – wyższej uczelni teologicznej, która funkcjonuje od niemal trzydziestu lat. W sumie, w roku akademickim 2016/2017 zaplanowano cztery wykłady – dwa w semestrze zimowym a dwa – w letnim. Wstęp na spotkania jest wolny, mogą w nich uczestniczyć chętni niezależnie od wieku.

źródło: ks. Przemysław Śliwiński, archwwa.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama