7. Noc Świadectw

Świadectwa to główny, ale nie jedyny punkt programu – podczas tej wyjątkowej Nocy będzie można poprosić o modlitwę wstawienniczą, skorzystać z sakramentu spowiedzi, wziąć udział w adoracji.

Siódma Noc Świadectw w sobotę 27 maja w parafii św. Michała Archanioła w Warszawie (ul. Puławska 95. To wielowymiarowe wydarzenie ewangelizacyjne, podczas którego można usłyszeć historie ludzi doświadczających działania Boga, co roku gromadzi setki osób. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 19.30, ale wierni mogą dołączać w każdej chwili.

Gośćmi poprzednich edycji Nocy Świadectw byli m.in. Dominika Figurska (Trzecia NŚ), Krzysztof Ziemiec (Trzecia NŚ), Ania Golędzinowska (Druga NŚ), Jan Budziaszek (Druga NŚ), Mira Jankowska (Czwarta NŚ), Magdalena Frączek (Czwarta NŚ) i wiele innych osób, które dzieliły się swoją wiarą.

Świadectwa to główny, ale nie jedyny punkt programu – podczas tej wyjątkowej Nocy będzie można poprosić o modlitwę wstawienniczą, skorzystać z sakramentu spowiedzi, w kaplicy Matki Bożej przez całą NŚ będzie trwać adoracja Najświętszego Sakramentu. Muzycznie będzie nam towarzyszył zespół Głos Światła. O godz. 23.00 zapraszamy na Mszę Świętą.

Noc Świadectw organizuje Diakonia Ewangelizacyjna Odnowy w Duchu Świętym, działająca przy parafii św. Michała Archanioła w Warszawie, przy współudziale grup modlitwy wstawienniczej Odnowy w Duchu Świętym oraz wspólnot parafialnych.

źródło: ks. Przemysław Śliwiński, archwwa.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama