reklama

Paczuszka dla Maluszka. Dobrze jest pomagać!

Są kobiety, dla których Święta to najtrudniejszy czas w roku. Jak można im pomóc?

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się z rodzinnymi spotkaniami, ciepłą atmosferą, wigilijną kolacją i wspólnym kolędowaniem przy choince. Niestety nie w każdym domu to znajdziemy. Są między nami kobiety, dla których to najtrudniejszy czas w roku, kiedy muszą sobie wiele odmówić i nie mogą z lekkim sercem życzyć swojemu maleńkiemu dziecku „Wesołych i spokojnych Świąt”.

Jednak wyobraź sobie, że twój prezent w postaci paczki wypełnionej szamponami dla dzieci, kremami, pudrami, oliwkami i pampersami, trafia do samotnej mamy, która jest w 7. miesiącu ciąży i nie ma koło siebie nikogo bliskiego. Z pewnością po otrzymaniu takiego prezentu dla swojego nienarodzonego dziecka, będzie szczęśliwa, że jest jeszcze na świecie ktoś, komu jej los nie jest obojętny i chce, aby jej dziecko przyszło na świat.

Z takimi historiami mierzy się Fundacja Małych Stópek, która do świątecznej akcji „Paczuszka dla Maluszka” zaprasza już po raz 5.

- Pod naszymi skrzydłami znajdują się kobiety, które jeszcze nie tak dawno stały w obliczu wielu przeciwności losu, ale z naszą pomocą postanowiły mimo wszystko wybrać życie.  Pragniemy razem z naszymi Darczyńcami i ludźmi dobrej woli podarować im i ich maluchom spokojne, radosne i pełne bezpieczeństwa święta.

Dlatego jeśli chcesz pomóc, włącz się w akcję na 1 z 3 sposobów:

- przygotowując i przesyłając do Fundacji Małych Stópek paczkę za ok. 100 zł z artykułami higienicznymi dla niemowląt, którą w Twoim imieniu ofiarujemy wybranemu maleństwu i jego mamie,
- zanosząc gotową wyprawkę do swojej parafii (jeśli bierze udział w akcji i ma swoją choinkę ubraną w "paczuszkowe bombki"),
- przesyłając na konto Fundacji dowolną sumę pieniędzy (tytułem DAROWIZNA PACZUSZKA), dzięki której wolontariusze Fundacji sporządzą paczkę dla maluszka z zakupionych artykułów.

Z pewnością i Ty doświadczysz obdarowania i … Bożego Narodzenia.


Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
„DAROWIZNA PACZUSZKA”

Akcja trwa od 3 do 19 grudnia!

Masz pytania?
Skontaktuj się z Fundacją pod numerem 791 138 902
lub napisz na kontakt@fundacjamalychstopek.pl

źródło: Anna Piotrowska, Fundacja Małych Stópek

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao