reklama

Wielkopostna akcja Radia eM dla Fundacji Małych Stópek

We wtorek 27 lutego, katolickie Radio eM zaprasza do studia plenerowego w Gliwicach. W ramach Wielkopostnej akcji pomocy wspierać będzie Fundację Małych Stópek poprzez zbiórkę jednorazowych pieluch.

W ramach akcji chcemy zachęcić ludzi do pomagania, a Wielki Post to doskonała do tego okazja. W cztery kolejne wtorki oraz w Niedzielę Palmową, w różnych miastach regionu, w godz. 10:00-13:00 będzie gościć studio plenerowe Radia eM.

Dziennikarze będą z mieszkańcami tych miast dzielić się świeżymi bułeczkami i chlebem jako symbolem dzielenia się dobrem. Będzie tez okazja do konkretnej pomocy - dzieciom uratowanym od aborcji, dzieciom samotnych matek oraz dzieciom z potrzebujących rodzin poprzez włączenie się w zbiórkę jednorazowych pieluch. Trafią one do Fundacji Małych Stópek.

Pieluchy można przynosić do każdego studia plenerowego w trakcie trwania programu. Każdy kto włączy się w zbiórkę i przyniesie pieluchy otrzyma nie tylko specjalny bochen chleba, ale i wiele upominkowych gadżetów. Pieluchy można też w dowolnym czasie dostarczyć do siedziby Radia eM w Katowicach, ul. Wita Stwosza 11.

Pieczywo na potrzeby akcji ufundowała Izba Rzemieślnicza w Katowicach.

Pierwsze studio plenerowe Radia eM będzie gościć 27 lutego w godz. 10:00-13:00 w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach

Gośćmi programu będą ks. Tomasz Kancelarczyk i członkowie Fundacji Małych Stópek.

W kolejnych tygodniach gościć będziemy: 6.03 w Rudzie Śląskiej, 13.03 w Chorzowie, 20.03 w Zabrzu oraz 25.03 w Katowicach.

Źródło: Justyna Stolfik-Binda, Radio eM

radioem.pl

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

Materiały z serwisu opoka.org.pl wprost na Twoją skrzynkę e-mail

Zamów

reklama