reklama

"Bitwa o miłość"!

W środę 20 lutego odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Organizatorzy zapraszają - na żywo i online!

W lutym gościem spotkania będzie Janusz Wardak, który podejmie ważny temat: Bitwa o Miłość

Bitwa o Miłość to bitwa rozgrywana w każdym z nas. Nie bitwa na emocje, gdyż Miłość jest dojrzałą decyzją. Decyzją porzucenia własnego egoizmu, zaś zwrócenia się ku drugiej osobie, jej potrzebom i dobru.

Janusz Wardak – szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci. Przez wiele lat pracował na różnych stanowiskach w branży informatycznej i szkoleniowej, do 2017 r. był wicedyrektorem szkoły dla chłopców „Żagle” Stowarzyszenia Sternik. Stały gość audycji „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa, inicjator kampanii „Mniej ekranu, więcej rodziny”. Jest doradcą rodzinnym i konsultantem edukacyjnym. Współzałożyciel i moderator Akademii Familijnej w Polsce, autora wykładów, warsztatów i artykułów, poświęconych wychowaniu dzieci, relacjom małżeńskim i życiu rodzinnemu.

Najpierw odbędzie się o godz. 18:30 Msza św. w kościele św. Józefa, a po Eucharystii spotkanie w Kamieniołomie przy ul. Zamoyskiego 2 w Krakowie-Podgórzu.

Transmisja na Youtubehttps://youtu.be/dzXYlkPrGU8

Źródło: Archidiecezja Krakowska

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

Materiały z serwisu opoka.org.pl wprost na Twoją skrzynkę e-mail

Zamów

reklama