Bitwa o PRZYJAŹŃ

15 maja odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie.


Bitwa o przyjaźń to walka o zdrowie naszej duszy i ciała…

Przyjaciel - jako ten, który ma wgląd w nasze serce i chyba tylko on może mówić szczerze prawdę do naszego życia. Czy jako mężczyźni umiemy komukolwiek zaufać? Otworzyć serce w nadziei, że nas zrozumie a nie potępi? Czy dajesz komuś prawo by cię konfrontował?

15 maja odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Gościem będzie ks. Antoni Miciak CM. Podejmie ważny temat: "Bitwa o Przyjaźń".

Można posłuchać ks. Antoniego 15 maja na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net. Transmisja Online - w czasie trwania spotkania: 15 maja 2019 od około 19:20 do około 21. Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.

Każde takie tematyczne spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie rozpoczyna się od Mszy Świętej o 18:30 w parafii św. Józefa w Krakowie Podgórzu. Po niej (około 19:15) spotkanie w Kamieniołomie.

Kraków, ul Zamoyskiego 2

***

Gość specjalny: ks. Antoni Miciak CM - misjonarz św. Wincentego a'Paulo, od wielu lat zaangażowany duszpastersko, wieloletni duszpasterz akademicki, aktualnie Ojciec Duchowny w Seminarium Księży Misjonarzy w Krakowie

źródło: Andrzej Lewek, Mężczyźni Świętego Józefa, mezczyzni.net

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao