Talent do bycia Bożym przedsiębiorcą. Odkryj i rozwijaj go!

Życie z Bogiem to przywilej i trwały, nie do przecenienia zysk – potwierdzają przedsiębiorcy, którzy spotykają się na konferencji „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”.

Duszpasterstwo Pracodawców i Przedsiębiorców „Talent” w Archidiecezji Poznańskiej, jako jej główny organizator, już po raz czwarty, daje możliwość, do dołączenia do grona ludzi biznesu, którzy nie chcą tylko zarabiać, ale pomnażać ponadczasowe wartości w swoich rodzinach i firmach. Chcesz być bogatszy o tę praktykę i wiedzę jak to zrobić? Weź udział w czwartej edycji Konferencji BRFH, która odbędzie się już 29 i 30 marca br. w Tarnowie Podgórnym blisko Poznania.

Cieszymy się, że się znów spotkamy. Nie ma chyba drugiej takiej konferencji w Polsce, która w tak przystępny sposób dawałaby wiedzę na temat bycia chrześcijańskim przedsiębiorcom. Nie ma na niej pouczania i patrzenia na kogoś z góry. Spotykamy się jako równorzędni liderzy swoich branż. Słuchamy wykładów, zadajemy pytania, dyskutujemy. Budujemy środowisko – te powtarzające się wypowiedzi uczestników Konferencji „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”, budują jej wiarygodność w różnych środowiskach – podkreśla ks. Rafał Ostrowski, spirytus movens wydarzenia. Usłyszymy m.in.: o tym na żywo w jego wystąpieniu ogłaszającym system tożsamości przedsiębiorców katolickich.

Każdy uczestnik wydarzenia jest tutaj „uczestnikiem”, a nie tylko obserwatorem, bo w istocie – ta konferencja to jest wydarzenie. W jednym miejscu i czasie czołowi polscy biznesmeni. Rozmowy o kapitale ludzkim i materialnym, o pomnażaniu Bożego Królestwa na Ziemi. To nie wielkie słowa, ale fakty. Spotkasz tutaj szwajcarskiego gwardzistę, Andreasa Widmera – twórcę książki “Strażnik Świętego Papieża: Świadectwo o Janie Pawle II”, zawierającej lekcje przywództwa oraz prof. Luisa Huete, mówcę na konferencjach oraz spotkaniach branżowych, prowadzącego konsultacje dla ponad 700 przedsiębiorstw w 70 krajach. Przez dwa dni, odkrywać w sobie talent do bycia Bożym przedsiębiorcą pomogą nam takie tematy jak: kierownictwo duchowe przedsiębiorcy (ks. Rafał Dudała), geniusz kobiety (Magdalena Zamoyska), przedsiębiorca w rodzinie (Krystyna Józefowicz), współpraca między przedsiębiorcami w ramach Polskiej Izby Biznesu (Tomasz Desko), od firmy świeckiej do firmy Bożej (Jolanta Wasilewska), Arcybractwo Miłosierdzia – Dlaczego? Jak? Co? (Henryk Sala), w co inwestować, by odnieść sukces – klucz do Pełni Obfitości (Magdalena Stachowska).

Tematy prelekcji zostały wybrane na podstawie doświadczeń z wcześniejszych lat i cyklicznych spotkań z przedsiębiorcami w ramach Duszpasterstwa „Talent”, które odbywają się w całej Polsce. Jesteśmy dumni, że możemy opowiadać o tym wszystkim dzięki życzliwości partnerów indywidualnych i instytucjonalnych. Chcemy zaproponować możliwości rozwoju firmy i rodziny… Pokazać pewne postawy społeczne, które są świadectwem istnienia trwałych wartości – mówi Dominik Górny, rzecznik medialny konferencji.

Uczestnicy konferencji wysłuchają koncertu ewangelizacyjnego zespołu Poldka Twardowskiego, recitalu zespołu muzycznego Anno Domini podczas bankietu w Galerii Obrazów. Pełnię przeżyć pojedna uroczysta Eucharystia.

Każdy może wziąć udział w IV edycji Konferencji „Bóg, Rodzina, firma, Hojność”. Każdy przecież ma talent do bycia Bożym Przedsiębiorcą. Aby to odkryć i rozwijać, wystarczy zarejestrować się jako uczestnik konferencji na stronie: brfh.pl

ks. Przemysław Król SCJ /duszpasterstwotalent.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama