Opoka - Portal katolicki
opoka.newsopoka.photo
Pekao


PIOTR SZWEDA MS

Modlitewnik

do Miłosierdzia Bożego
Jezu, ufam Tobie

ISBN: 978-83-60703-44-1

wyd.: Wydawnictwo SALWATOR 2007

Modlitwy o uproszenie łask za przyczyną Świętej Faustyny

O Boże, którego Miłosierdzie przekracza wszystkie dzieła, dziękuję Ci za liczne i nadzwyczajne łaski, których udzieliłeś Świętej Faustynie. Ty w szczególny sposób wyjawiłeś jej głębię Twojego Boskiego Miłosierdzia, które w dzisiejszych trudnych czasach chcesz obficie wylewać, zarówno na pojedynczego człowieka, jak również na całą, udręczoną i zabłąkaną ludzkość. Proszę Cię, z wielką ufnością, okaż mi także swoje Miłosierdzie i udziel mi łaski..., której tak bardzo potrzebuję, jeśli to nie sprzeciwia się mojemu zbawieniu. Dlatego proszę Cię przez zasługi i przyczynę Świętej Faustyny, którą wybrałeś jako swoją Powiernicę i Apostołkę Twojego Miłosierdzia, a przede wszystkim przez bolesną Mękę Twojego Umiłowanego Syna, naszego Pana Jezusa Chrystusa, Króla Miłosierdzia, który okazuje nam Miłosierdzie z Tobą i Duchem Świętym na wieki wieków. Amen.

O Jezu, któryś Świętą Faustynę uczynił wielką czcicielką nieograniczonego Miłosierdzia Twego, racz za jej wstawiennictwem, jeśli to jest zgodne z najświętszą wolą Twoją, udzielić mi łaski..., o którą Cię proszę. Ja grzeszny nie jestem godzien Twego Miłosierdzia, ale wejrzyj na ducha ofiary i poświęcenia siostry Faustyny i nagródź jej cnotę, wysłuchując próśb, które za jej przyczyną z ufnością do Ciebie zanoszę.

Ojcze nasz..., 
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...,
Święta Faustyno - módl się za nami.

opr. aw/aw 


Podziel się tym materiałem z innymi:


Kliknij aby zobaczyć dokumenty zawierające wybrany tag: modlitwa wstawiennictwo miłosierdzie Boże Faustyna Kowalska Dzienniczek modlitewnik Jezu ufam Tobie Łagiewniki koronka do Miłosierdzia Bożego Niedziela Miłosierdzia Helena Kowalska Miłosierdzie Boże w duszy mojej za przyczyną
 
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W