1000 aktywnych partnerów LoanByLink – Proste Raty 

30 października wtyczka LoanByLink – Proste Raty osiągnęła pułap 1000 integracji z partnerami, różnych branż zainteresowanych udostępnieniem swoich usług w formie ratalnej. 

LoanByLink to rozwiązanie z rynku technologii finansowych, a konkretnie schemat płatności ratalnych. Jak informuje LoanByLink - Proste Raty charakteryzuje je wielokanałowy charakter dostarczanej wtyczki czyli integracja możliwa w m.in. w sklepach stacjonarnych, sklepach e-commerce, na stronach internetowych bez funkcji sklepu, mediach społecznościowych czy generowanie linku ratalnego. 

Jak podaje LoanByLink mimo dość zagospodarowanego rynku wciąż jest sporo obszarów, które wyczekują dedykowanych rozwiązań. Opracowana wtyczka okazała się cieszyć zaufaniem w usługach oraz sklepach internetowych m.in. ze względu na możliwość generowania linku ratalnego czy dostępność oferowanych wtyczek tj. Prestashop, WooCommerce, Selly24 czy Sellingo. 

Od niedawna LoanByLink - Proste Raty zdecydowało się udostępnić partnerom panel zarządzania poprzez aplikację mobilną Provema. W aplikacji partnerzy mają możliwość wygenerowania linków ratalnych oraz weryfikowania aktualnie złożonych wniosków. 

LoanByLink - Proste Raty zadebiutowało na rynku technologii finansowych końcem 2020 roku. Jest jednym z kilku dostawców dostarczających zintegrowaną wtyczkę płatności ratalnych.

Źródło informacji: LoanByLink - Proste Raty 
 

Logo PAPZamieszczone na stronach internetowych portalu https://opoka.org.pl/ i https://opoka.news materiały sygnowane skrótem „PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Fundację Opoka na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao