Rusza program grantowy dla Kół Gospodyń Wiejskich

Termin na złożenie wniosku mija 15 września. Pula środków w programie grantowym wynosi aż 100 tys. zł brutto! 

  • Jakie projekty mogą zostać dofinansowane? Projekty dot. profilaktyki zdrowia kobiet na wsi.
  • Kto może wziąć udział w programie grantowym? Koło Gospodyń Wiejskich zarejestrowane w Krajowym Rejestrze KGW. 
  • Do kiedy będzie można zrealizować projekt? Do dnia 16 marca 2023 r.
  • Gdzie złożyć wniosek? Na stronie www.pomaganie-krzepi.pl/generator (do 15.09.2022, do godz. 23:59). 
  • Gdzie i kiedy zostaną ogłoszone zwycięskie projekty? Na stronie internetowej Fundacji pomaganie-krzepi.pl oraz profilu Facebook do dnia 15 października 2022 r.

Jedno KGW może złożyć tylko jeden wniosek!

Organizatorzy serdecznie zachęcają wszystkich Państwa do zaangażowania się w program grantowy „KGW - krzepkie i zdrowe” (edycja II).

Wspólnie zadbajmy o zdrowie! 

Szczegółowe informacje oraz Regulamin Programu znajdują się na stronie: https://www.pomaganie-krzepi.pl/1418,aktualnosci?tresc=14334

KONTAKT: 

tel. 695 650 476
tel. 695 654 411
e-mail: konkurs@pomaganie-krzepi.pl

Źródło informacji: Krajowa Grupa Spożywcza
 

Logo PAPZamieszczone na stronach internetowych portalu https://opoka.org.pl/ i https://opoka.news materiały sygnowane skrótem „PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Fundację Opoka na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao